پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ابلاغ اعتبار ۲۰۰ میلیاردی تکمیل و تجهیز فرودگاه‌های خوزستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 344008 // // //


ابلاغ اعتبار ۲۰۰ میلیاردی تکمیل و تجهیز فرودگاه‌های خوزستان

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: برای احداث بند خاکی بخش میداوود ۱۰۰ میلیارد ریال ختصاص پیدا کرد و علاوه بر این برای تکمیل و تجهیز فرودگاه‌های استان (با اولویت فرودگاه مسجدسلیمان) اعتبار ۲۰۰ میلیاردی ابلاغی شد.


ابلاغ اعتبار ۲۰۰ میلیاردی تکمیل و تجهیز فرودگاه‌های خوزستان

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: ۵۰ میلیارد ریال از کل مبلغ تخصیصی به تکمیل طرح‌های پل بلوطک شیخان و مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال برای احداث باند دوم جاده رامهرمز- بهبهان ابلاغ شد.
امید حاجتی افزود: برای احداث باند دوم جاده اهواز به ایذه نیز ۶۰۰ میلیارد ریال و برای کنارگذر ایذه مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اینکه برای تکمیل طرح‌های راه سازی شهرستان بهبهان به‌صورت جداگانه اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال ابلاغ شد، ادامه داد: علاوه بر این به کریدور جنوب در محدوده استان خوزستان اعتباری بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال اختصاص پیدا کرد.
حاجتی به طرح آبرسانی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر نیز اشاره کرد و گفت: برای این طرح‌ها نیز به ترتیب مبالغ ۲۵۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شده است.
به گفته رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان، به طرح آبرسانی شهرستان بهبهان نیز مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.
وی همچنین از اعتبار ابلاغی به پروژه موزه منطقه‌ای خوزستان بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: برای احداث بند خاکی بخش میداوود ۱۰۰ میلیارد ریال ختصاص پیدا کرد و علاوه بر این برای تکمیل و تجهیز فرودگاه‌های استان (با اولویت فرودگاه شهید آسیایی مسجد سلیمان) اعتبار ۲۰۰ میلیاردی ابلاغی شد.
دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گفت: برای تکمیل پروژه‌های عمرانی شهرستان خرمشهر علاوه بر اختصاص ۴۰ میلیارد ریال؛ به صورت جداگانه برای تکمیل ساختمان بیمارستان قلب خرمشهر ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

وی در خصوص احداث خط دوم مسیر ریلی اهواز- اندیمشک به‌عنوان یکی دیگر از پروژه‌های مهم استان، خاطر نشان کرد: میزان بودجه اختصاصی به این پروژه؛ اعتباری افزون بر ۱۳۷میلیارد ریال است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو