پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرمانده پدافند هوایی اراک آسمانی شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 344551 // // // //


فرمانده پدافند هوایی اراک آسمانی شد

امیر قاسم جلیلوند ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی دار فانی را وداع گفت.امیر سرتیپ جلیلوند ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.


فرمانده پدافند هوایی اراک آسمانی شد

امیر قاسم جلیلوند ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی دار فانی را وداع گفت.امیر سرتیپ جلیلوند ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
سرهنگ قاسم جلیلوند که از آغاز شیوع بیماری کرونا در صف مقدم مبارز با کرونا قرار داشت و در این ایام هرجا به حضوری جهادی نیاز بود وی و همراهانش مقتدرانه و مخلصانه شرکت می‌کردند، بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به یاران شهیدش پیوست و آسمانی شد.

به دنبال درگذشت ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان مرکزی، “آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی” نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی به این شرح، این ضایعه را تسلیت گفت:

خبر درگذشت فرمانده شایسته پدافند هوایی اراک، عموم مردم استان مرکزی به‌ویژه نیروهای نظامی و انتظامی این استان را در غم و اندوه فرو برد.

سرهنگ جلیلوند از فرمانده‌هان شایسته مجموعه پدافند هوایی کشور بود که در جریان شیوع ویروس کرونا با تمام تجهیزات پادگان حضرت علی‌اکبر(ع) اراک وارد میدان شد و از هیچ تلاشی برای کنترل این ویروس منحوس فروگذار نبود.

امام جمعه اراک در این پیام، درگذشت دردناک و اندوهبار فرمانده پدافند هوایی اراک را به خانواده محترم وی، نیروهای مسلح، ارتش قهرمان و مجموعه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تسلیت عرض گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات مسئلت کرده است.

فرمانده سپاه استان مرکزی درگذشت ارشد نظامی ارتش در استان را تسلیت گفت

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی نیز در پیم تسلیتی با اشاره به فداکاری و تلاش این فرمانده ارتش آورده است:

خبر درگذشت برادر عزیز ‌قاسم جلیلوند فرمانده مرکز درجه‌داری حضرت علی اکبر(ع) پدافند هوایی اراک و ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان مرکزی را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم انقلابی و شهید پرور استان مرکزی ، ارتشیان غیور و دلاور استان ، پیشکسوتان و یادگاران دفاع مقدس و خانواده معظم وی تسلیت عرض می‌نمایم.

مجاهدت‌های ماندگار آن امیر مخلص و فداکار ارتشی ، برادر انقلابی ، سرباز صدیق و ولایی فرمانده معظم کل قوا در پاسداری از انقلاب و دفاع از استقلال و امنیت ملت ایران در جای جای این سرزمین اسلامی به ویژه در دوران مسئولیت در استان مرکزی و مجاهدت های ایشان در امر مبارزه با بیماری منحوس کرونا و همت قابل ستایش ایشان در امر ترویج فرهنگ شعر و ادبیات مقاومت و انتقال فرهنگ، ارزش‌ها و مواریث معنوی و تاریخ ساز دفاع مقدس به نسل های جدید انقلاب و میهن اسلامی که در هم افزایی با سایر مجاهدات این صحنه روحیه مقاومت و انقلاب گری در جامعه را همچنان زنده نگه داشته، همواره الهام بخش و برای ارتشیان غیور موجب افتخار مضاعف بود.

نام، یاد و آرمان‌های بلند آن امیر مخلص ، فداکار و خستگی‌ناپذیر را گرامی می دارم و از درگاه خدای رحمان برای او حشر با شهدای کربلا و برای همسر صبور، فرزندان شکیبا ، همکاران و همرزمان مکرم ایشان صبر در مصیبت و توفیق توأم با پاداش الهی طلب می کنم.

پیام تسلیت درگذشت ارشد نظامی ارتش در استان از سوی استاندار مرکزی

در همین حال، “سیدعلی آقازاده” استاندار مرکزی نیز با صدور پیامی با تسلیت درگذشت فرمانده پایگاه آموزشی حضرت علی اکبری(ع) ارتش در استان مرکزی آورده است:

درگذشت ‌قاسم جلیلوند فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی و عضو فعال و تلاشگر شورای تامین استان مرکزی موجب تاسف و تالم فراوان شد.

روز گذشته که بر بالین ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان حاضر بودم علائم حیاتی ضعیفی داشت و متاسفانه بیماری بر او غلبه کرد و او پس از یک هفته مقاومت در برابر بیماری کرونا به ملکوت اعلی پیوست و فقدانش در استان مرکزی محسوس و ملموس خواهد بود.

خدمات ارزشمند ایشان در تمامی عرصه‌ها به ویژه در دوران شیوع بیماری کرونا و اهتمام ایشان بر بسیج کردن نیروهای ارتش در استان برای کمک به پیشگیری از شیوع این بیماری منحوس و امداد رسانی به متولیان سلامت در راستای مقابله و درمان این بیماری، در کنار انجام وظیفه ذاتی ارتش به عنوان حافظ امنیت استان و کشور، بر کسی پوشیده نبوده و شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان،همکاران محترم ارتش و مردم شریف استان مرکزی، از درگاه ایزد متعال برای آن فقید سعید علو درجات واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی و طول عمر باعزت مسئلت دارم.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو