پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز آبادان- استانبول- آبادان راه اندازی می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 344879 // // // //


پرواز آبادان- استانبول- آبادان راه اندازی می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: در راستای رونق گردشگری منطقه به زودی پرواز آبادان- استانبول- آبادان ، راه اندازی می شود.


پرواز آبادان- استانبول- آبادان راه اندازی می شود

قدرت اله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند عصر امروز اظهار کرد:برای استفاده از ظرفیت حوزه گردشگری و رونق اقتصادی منطقه و همچنین فعال کردن مسیر تجارت و ایجاد فرصت بازیابی بین المللی برای سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی – تجاری منطقه، پرواز آبادان- استانبول و برعکس راه اندازی می شود.

وی افزود: این پرواز که به رونق اقتصاد منطقه و فعال شدن گردشگری منطقه منجبر می شود با تفاهمنامه سه جانبه ای که امروز بین سازمان منطقه آزاد اروند، سازمان منطقه آزاد کیش و هواپیمایی کیش ایر به امضاء رسید، به زودی شاهد عملیاتی شدن پرواز مذکورخواهیم بود و امیدواریم این اتفاق بتواند به حوزه گردشگری منطقه بیش از پیش کمک کند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند ضمن پرداختن به مزایای این تفاهم نامه، بیان کرد:از طریق این پرواز مواد اولیه برای شرکت های صنعتی فعال در منطقه آزاد اروندکه در گذشته از خارج از کشور تامین  می شد راحتر فراهم شود.

وی افزود:با توجه به ظرفیت های منطقه آزاد اروندو دسترسی آسانتر سایر شهرهای خوزستان به این منطقه و از طرفی همجواری با استان بصره امتیاز مهمی است که ما بتوانیم از این ظرفیت برای رونق اقتصادی با استفاده از حوزه گردشگری استفاده کنیم.

طمیمیان بیان کرد:در این راستا مقرر شد تا  دو روز  در هفته یک پرواز از سوی ایرلاین‌های ایرانی در این این مسیر پروازی انجام شود که البته با همان پروتکل‌های توافق شده  این اتفاق می‌افتدو این امر باعث می شود ایرلاین های دیگر حاضر در منطقه فعالیت بهتری داشته باشند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو