پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | وعده وزیر راه برای اتمام فرودگاه سقز تا پایان دولت روحانی

تاریخ خبر: // کد خبر: 345114 // // //


وعده وزیر راه برای اتمام فرودگاه سقز تا پایان دولت روحانی

وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام فرودگاه سقز از اولویت‌ها و یکی از هدایای دولت به مردم کردستان است.


وعده وزیر راه برای اتمام فرودگاه سقز تا پایان دولت روحانی

محمد اسلامی بعدازظهر امروز در بازدید از فرودگاه سقز با بیان اینکه “اتمام این پروژه از اولویت‌ها و یکی از هدایای دولت به مردم کردستان است” اظهار داشت: این طرح توسط شرکت فرودگاه‌ها در حال انجام و اتمام بوده و پیمانکاران در بخش‌های مختلف فرودگاه در حال فعالیت هستند.

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه ساخت ترمینال فرودگاه سقز آذرماه امسال به اتمام می‌رسد، گفت: یقیناً اتمام این فرودگاه در توسعه شهرستان و منطقه بسیار مهم است.

وی درباره احداث راه آهن کردستان اذعان کرد: شبکه ریلی همدان به سنندج دارای پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد است و امیدواریم سوت قطار قبل از تابستان سال آینده زده شود..

اسلامی به آخرین وضعیت جاده جدید سنندج به مریوان اشاره و عنوان کرد: این پروژه نیز از پیشرفت چشمگیری برخوردار بوده در ماه‌های آینده افتتاح و مسیر سقز به بانه و بانه به سمت مرز سیران‌بند نیز 4بانده می‌شود.

درخواست استاندار از وزیر راه و شهرسازی؛ کمبود اعتبارات پروژه فرودگاه سقز تأمین شود

بهمن مرادنیا، استاندار کردستان نیز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش‌های پیمانکاران این پروژه اظهار داشت: در طول یکسال گذشته بازدید، جلسات و اعتبارات زیادی برای تسریع در اتمام فرودگاه سقز انجام شده و اختصاص یافته است.

وی افزود: عملیات ساخت فرودگاه سقز از سال 83 آغاز و در چندسال اخیر یک پروژه مغفول مانده بود که در طول سال گذشته پیشرفت مناسبی داشته است.

استاندار کردستان از وزیر راه و شهرسازی خواست که کمبود اعتبارات پروژه فرودگاه سقز تأمین شود، تا در موعد مقرر به بهره‌‌برداری برسد.

بازدید از اجرای عملیات ریل‌گذاری مکانیزه راه‌آهن همدان-سنندج، بررسی قطعه 5 کریدور شمال جنوب و بازدید از پروژه 4بانده شدن مسیر سقز-بانه و بانه-سیران‌بند از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه وزیر راه به استان کردستان بود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو