پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دو پرواز به گرگان و تبریز در فرودگاه عسلویه دایر شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 345162 // // // // //


دو پرواز به گرگان و تبریز در فرودگاه عسلویه دایر شد

مدیرفرودگاه بین‌المللی خلیج فارس عسلویه استان بوشهر گفت: باتوجه ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش ظرفیت پروازها برای پیشگیری از کرونا و درخواست مسافران ۲ پرواز جدید عسلویه گرگان و عسلویه تبریز در این فرودگاه دایر شد.


دو پرواز به گرگان و تبریز در فرودگاه عسلویه دایر شد

فرشید کلاه‌کج افزود: به دنبال کاهش ظرفیت پروازها در راستای اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی، با پیگیری‌های صورت گرفته پرواز عسلویه گرگان و بالعکس برای اولین بار در این فرودگاه دایر شد تا بخشی از مسافران رشت و ساری را نیز پوشش دهد.

وی افزود: یک پرواز رفت و برگشت به تبریز نیز به پروازهای این مسیر افزوده شد تا امکان رعایت استفاده ۶۰ درصدی از ظرفیت هواپیما امکان‌پذیر باشد.

مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از برقراری پرواز تبریز – عسلویه و برعکس توسط شرکت هواپیمایی سپهران از فرودگاه تبریز خبر داد.رامین آذری با اعلام این خبر گفت: این پرواز به شماره 4358 ساعت ۱۱:۴۰ روزهای یکشنبه هر هفته وارد فرودگاه تبریز می شود و ساعت ۱۲:۴۰به شماره 4359 همان روز به مقصد عسلویه توسط شرکت هواپیمایی سپهران با هواپیمای بوئینگ 737 پرواز می کند.

وی افزود: همچنین پرواز تبریز– عسلویه و برعکس روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی کاسپین انجام می شود.

مدیر فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس عسلویه اعلام کرد: پروازهای عسلویه به گرگان عسلویه به تبریز یکشنبه هر هفته صورت می‌گیرد.کلاه کج گفت: پرواز های عسلویه گرگان توسط شرکت هواپیمایی آسمان و پرواز اضافه شده عسلویه تبریز توسط شرکت هواپیمایی سپهران صورت می‌گیرد.

در حال حاضر ۱۳۰ پرواز رفت و برگشت به صورت هفتگی در فرودگاه خلیج فارس عسلویه توسط شرکت‌های هواپیمایی ماهان، آسمان، کیش ایر، سپهران، کاسپین، ایران ایرتور، فلای پرشیا، قشم ایر و معراج صورت می‌گیرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرناشرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو