پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شهر فرودگاهی چابهار میزبان پرواز‌های ترانزیتی

تاریخ خبر: // کد خبر: 345640 // // //


شهر فرودگاهی چابهار میزبان پرواز‌های ترانزیتی

مدیر عامل منطقه چابهار گفت: بزودی شهر فرودگاهی چابهار همانند شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به یک فرودگاه مسافری و ترانزیتی تبدیل می‌شود.


شهر فرودگاهی چابهار میزبان پرواز‌های ترانزیتی

کردی مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فرودگاه در دست احداث چابهار از مطالعات بالادستی برخوردار است، گفت: سند توسعه سواحل مکران هم لزوم ساخت این فرودگاه را تأکید می‌کند.

او با بیان اینکه بسیاری از مردم فرودگاه چابهار را تنها فرودگاه مسافری می‌دانند، افزود: فرودگاه چابهار صرفاً فرودگاه مسافری نیست، بلکه شهر فرودگاهی است که قرار شده با احداث آن چابهار به یکی از ۴ شهر لجستیک تبدیل شود.

کردی اظهار کرد: شهر‌های بندرعباس، چابهار، بوشهر و بندر امام خمینی(ره) یکی از چهار شهر لجستیکی است که قرار شده هر ۴ گونه حمل و نقلی درآن اجرا شود.

مدیر عامل منطقه آزاد چابهار اظهار کرد: مطالعات و طرح جامع شهر فرودگاهی چابهار به اتمام رسیده و قرار است شهر فرودگاهی چابهار همانند فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) به یکی از شهر‌های فرودگاهی ترانزیت مسافری کانکشنی تبدیل شود.

او بیان کرد: ما از نظر جغرافیایی جایگاه بهتری نسبت به دوحه و دبی داریم که می‌توانیم پرواز‌های کانکشنی و ترانزیتی را به چابهار منتقل کنیم.

کردی در پایان تصریح کرد: متأسفانه مسائلی در باره نحوه ساخت آن مطرح شده که باید در فضای کارشناسی مطرح شود و این یک موضوع ملی است و تصمیم‌گیری ملی را می‌طلبد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو