پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیگیری پرونده فرودگاه قم در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

تاریخ خبر: // کد خبر: 345722 // // //


پیگیری پرونده فرودگاه قم در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

استاندار قم با اشاره به طرح فرودگاه قم خاطرنشان کرد: با تعاملی که با تشکیلات قضایی داریم جلسه های خوبی در سطح ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شده و این موضوع در کارگروه وزارت کشور نیز مورد بحث قرار گرفته است.


پیگیری پرونده فرودگاه قم در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

بهرام سرمست روز پنجشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در تالار کرامت استانداری قم اظهار داشت: به تازگی از سوی تشکیلات قضایی و همچنین راه و شهرسازی در رابطه با موضوع واگذاری زمین در استان اقدام هایی انجام شده ولی ما در برنامه ریزی و اجرا به یک مشی اعتدالی معتقد هستیم.

وی تصریح کرد: اینکه هر بار ۱۰۰ هکتار زمین را بدون اهلیت سنجی و اعتبار سنجی و داشتن برنامه توجیهی و عملی واگذار کنیم از جمله کارهایی است که از گذشته برای مدیریت استان به ارث رسیده است.

استاندار قم با بیان اینکه دستگاه های اجرایی استان باید برای انجام برنامه های خود توجیه داشته باشند تاکید کرد: نیازهای دستگاه های اجرایی را واقع بینانه و به هنگام و به درستی احصا کنیم تا بتوانند برنامه های خود را پیاده کنند و سرمایه گذاری انجام شود و به مردم نیز با شفافیت پاسخگو باشیم.

سرمست با تاکید بر اینکه مدیریت استان برای به سرانجام رساندن واگذاری ها واقع بینانه عمل می کند افزود: روندی که در حال حاضر آغاز شده کارهای ما را برای همگان شفاف، قابل فهم و تحلیل و تفسیر و معنا می کند.

وی اضافه کرد: به همین خاطر مصوبه های مربوطه را می پذیریم و اجرایی می کنیم تا بتوانیم پاسخگوی همه مردم باشیم.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح فرودگاه قم خاطرنشان کرد: با تعاملی که با تشکیلات قضایی داریم جلسه های خوبی در سطح ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شده و این موضوع در کارگروه وزارت کشور نیز مورد بحث قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نهایتا در حضور دادستان کل کشور نیز تفاهم نامه ها و توافق هایی را برای رفع مشکل این طرح پیگیری کردیم که به محض اینکه نتایج روشن شود به اطلاع مردم می رسانیم.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو