پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش پذیرش مسافر در فرودگاه ایلام به ۶۰ درصد

تاریخ خبر: // کد خبر: 345902 // // //


کاهش پذیرش مسافر در فرودگاه ایلام به ۶۰ درصد

مدیر فرودگاه شهدای ایلام از کاهش ظرفیت پرواز در فرودگاه شهدای ایلام خبرداد و گفت: این کاهش ظرفیت تأثیری بر قیمت بلیط ندارد.


کاهش پذیرش مسافر در فرودگاه ایلام به ۶۰ درصد

جواد یگانه اظهار داشت: باتوجه به اوج گیری مجدد کرونا ظرفیت جابجایی مسافران از ۱۰۰ درصد به ۶۰ درصد کاهش پیدا کرد. وی افزود: به علت اهمیت سلامت جان مسافران و خدمه هواپیماهای مسافربری مقرر شد هر ۲ و یا سه صندلی به یک مسافر اختصاص یابد.

یگانه یادآور شد: این کاهش ظرفیت پذیرش مسافران بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با کرونا بوده و وجود صندلی های خالی هیچ تاثیری بر روی افزایش بهای بلیط نخواهد داشت و بلیط ها به قیمت مصوب قبلی عرضه می شوند. وی اضافه کرد: قبل از کاهش ظرفیت پروازها، در هر روز به طور متوسط ۸۰۰ نفر از طریق فرودگاه شهدای ایلام تردد می کردند که اکنون این تعداد به ۵۰۰ نفر در روز کاهش یافته است.

وی تاکید کرد: همزمان با شروع کرونا در استان، فرودگاه شهدای ایلام به طور مرتب ضدعفونی و علائم بالینی مسافران نیز قبل و بعد هر پرواز چک می شود.

وی در ارتباط با چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پروازها گفت: در هر 3 صندلی یک مسافر قرار می‌گیرد و هر مسافر نیز ملزم به استفاده از ماسک در طول پرواز بوده و همچنین قبل از پرواز نیز طب‌سنجی می‌شود.

به گفته مسوولان ستاد کرونا وضعیت استان ایلام بحرانی است و شهرهای ایلام و ایوان در وضعیت سیاه و سایر نقاط هم در شرایط قرمز و نارنجی قرار گرفته اند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا / خبرگزاری تسنیم

 


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو