پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام اولین پرواز سامانه پهپادی استان کرمان

تاریخ خبر: // کد خبر: 346249 // // //


انجام اولین پرواز سامانه پهپادی استان کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به انجام اولین پروازهای سامانه پهبادی استان طی هفته‌های پیش رو گفت: سامانه پهبادی یک ظرفیت بسیار خوب برای رصد تحرکات قاچاقچیان، مستندسازی و ارائه این مستندات به مسولان قضایی است.


انجام اولین پرواز سامانه پهپادی  استان کرمان

سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به نقش بسیار مهم استان کرمان در حوزه مقابله با حمل و توزیع مواد مخدر، ضربه به بنیان‌های مالی و اقتصادی سوداگران مرگ را از جمله رویکردهای در دست اقدام برای انهدام سرشاخه‌های اصلی قاچاق موادمخدر برشمرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در نشست کمیته مقابله با موادمخدر با اشاره به آسیب‌های فردی و اجتماعی بسیار زیاد مواد افیونی گفت: در این راستا شهدای بی‌شماری تقدیم امنیت استان و میهن عزیزمان شده اند که شهید هادی رئیسی نیز فدائی اخیر پلیس استان در این عرصه بود.

وی با اشاره به انجام اولین پروازهای سامانه پهبادی استان طی هفته‌های پیش رو افزود: با برگزاری جلساتی با مسئولان قضائی و امنیتی استان و اتخاذ یک سری تدابیر در تلاش هستیم رویکردهای حوزه مقابله با موادمخدر به سمت انهدام سرباندها و اعضای اصلی شبکه‌های کلان توزیع مواد مخدر پیش برود.

سردار ناظری تصریح کرد: در این رابطه سامانه پهبادی یک ظرفیت بسیار خوب برای رصد تحرکات قاچاقچیان، مستندسازی و ارائه این مستندات به مسولان قضایی است تا کشفیات و اقدامات تعاقبی مرتبط، با شناسایی افراد مرتبط با سرباندهای کلان قاچاق موادمخدر توسعه یابند و در ادامه نیز بتوانیم به بنیه مالی قاچاقچیان ضربه های سنگینی وارد کنیم.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به انجام چندین مورد بازدید از صنایع هوایی قدس تهران و برگزاری جلسات متعدد با متولیان سامانه‌های هوایی کشور بیان داشت: در این راستا مدل‌های مختلف پهباد ارزیابی و انتخاب شده‌اند تا برای تعقیب و شناسایی‌های هوایی و انجام پایش‌های نامحسوس در کویر استان کرمان به کارگیری شوند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو