پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی مرکز پشتیبانی ناوگان هوایی‌کشور افق پیش روی منطقه ویژه اقتصادی پیام

تاریخ خبر: // کد خبر: 346471 // // //


راه اندازی مرکز پشتیبانی ناوگان هوایی‌کشور افق پیش روی منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: ایجاد مراکز پشتیبانی ناوگان هوایی کشور با توجه به ظرفیت های موجود در این فرودگاه یکی از مهم ترین برنامه های پیش روی پیام در آینده ای نزدیک است.


راه اندازی مرکز پشتیبانی ناوگان هوایی‌کشور افق پیش روی منطقه ویژه اقتصادی پیام

نادر ثناگو مطلق با اشاره به راه اندازی مرکز پشتیبانی ناوگان هوایی کشور به عنوان افق پیش روی منطقه ویژه اقتصادی پیام، اظهار داشت: هم اکنون بخش هایی از جمله مسافری، کارگو و آموزشی در منطقه در حال خدمات رسانی است که موجب شده تا امروز پیام به یک مجموعه منحصر به فرد تبدیل شود.

وی اضافه کرد: در کنار ارایه این خدمات با توجه به پتانسیلی که در پیام وجود دارد به دنبال این هستیم تا با به راه انداختن مرکز تعمیر و نگهداری هواپیما و هلی کوپتر یکی از نیازهای اساسی کشور به این بخش با توجه به وجود تحریم ها را مرتفع سازیم.

ثناگو مطلق گفت: به همین منظور با استفاده از بخش هایی از جمله گروه تخصصی مپنا در آینده نزدیک پیام به بزرگ ترین مرکز تامین قطعات و تعمیرات هواپیماها تبدیل می شود.

وی ادامه داد: به روز رسانی پرنده هوایی، تقویت ناوگان هوایی کشور، ارائه خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما و هلی کوپتر از مهم ترین اهداف راه اندازی این مرکز است.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با بیان اینکه استفاده هر چه بیشنر از توان داخلی در شرایطی که مورد شدیدترین هجمه های داخلی و خارجی هستیم از مهم ترین برنامه های پیام در سال جهش تولید است عنوان کرد: هدف اصلی این خواهد بود که با تکیه بر داشته های داخلی و استفاده از توان متخصصان بومی در این بخش که یکی از نیازهای امروز کشور است بتوانیم به یک خودکفایی برسیم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو