پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قیمت بلیط هواپیما به‌قبل باز می‌گردد /گرانی بلیت پرواز؛ هم ظلم است هم بدون مجوز! + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 347212 // // // //


قیمت بلیط هواپیما به‌قبل باز می‌گردد /گرانی بلیت پرواز؛ هم ظلم است هم بدون مجوز! + فیلم

اقبال شاکری نماینده تهران و عضو کمیسیون عمران درباره‌ی گرانی بلیت پرواز: قرار شد سازمان هواپیمایی بهای تمام شده ناوگان‌های مختلف را بررسی کرده و بعد از ارائه به شورای‌عالی هوایی کشور در کمیسیون عمران مطرح کند.


قیمت بلیط هواپیما به‌قبل باز می‌گردد /گرانی بلیت پرواز؛ هم ظلم است هم بدون مجوز! + فیلم

اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون و کمیته هوانوردی کمیسیون عمران، اظهار داشت: کمیسیون عمران تاکنون چندین جلسه برای بررسی موضوع افزایش نرخ بلیط هواپیما برگزار کرده که این جلسه نیز پیرو جلسات قبلی و برای استماع نظرات همه طرفین این موضوع برگزار شد.

وی افزود: رئیس و معاون سازمان هواپیمایی کشور، مدیران خطوط هوایی ایرلاین‌ها، نماینده سازمان حمایت از مصرف‌کننده  و نماینده انجمن صنفی خطوط هوایی میهمانان جلسه امروز اعضای کمیسیون عمران بودند و درباره افزایش قیمت بلیط هواپیما بحث و تبادل‌نظر شد که مسئولان ایرلاین‌ها و سازمان هواپیمایی نیز در این جلسه نکات مد نظرشان را مطرح کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس درباره جمع‌بندی نهایی در این جلسه، بیان داشت: در این جلسه پس از استماع نظرات میهمانان به این جمع‌بندی رسیدیم که بر اساس بخشنامه‌ای که اخیراً سازمان هواپیمایی صادر کرده، افزایش قیمت‌ها غیرقانونی است و قیمت‌ها باید به قیمت‌های قبلی بازگردد.

شاکری در همین راستا اضافه کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد مسئولان سازمان هواپیمایی ظرف یک هفته اطلاعات خطوط هوایی و قیمت تمام‌شده برای هر سیکل ناوگان‌های مختلف را بررسی کنند و به شورای عالی هوایی کشور ارائه دهند و پس از اخذ نظرات مسئولان این سازمان، گزارش نهایی را جهت بررسی با حضور وزیر راه و شهرسازی به کمیسیون عمران ارائه دهند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم / گسترش


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو