پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیگیری کسب سهمیه‌ای قابل توجه برای نوسازی تاکسی‌های شیراز

تاریخ خبر: // کد خبر: 347362 // // //


پیگیری کسب سهمیه‌ای قابل توجه برای نوسازی تاکسی‌های شیراز

عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به خبر نوسازی ۴۰ هزار دستگاه تاکسی در سطح کشور، گفت: خواسته رانندگان شیرازی مبنی بر کسب سهمیه‌ای قابل توجه برای نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل این کلانشهر و نیز بخشی از آن سهمیه به ناوگان تاکسی‌رانی فرودگاه شهید دستغیب در دستور کار قرار خواهد گرفت.


پیگیری کسب سهمیه‌ای قابل توجه برای نوسازی تاکسی‌های شیراز

محمدتقی تذروی در بازدید سرزده از پایانه تاکسی‌های فرودگاه شهید دستغیب از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل صنفی این قشر قرار گرفت. 

در این بازدید، عدم توزیع مناسب لاستیک سهمیه‌ای، افزایش هزینه‌ها و کاهش درآمدها بخشی از گلایه‌های رانندگان تاکسی فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز مطرح شد.
وی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا و به تبع آن، تعطیلی‌های گسترده و کاهش مسافرت‌ها در طی قریب به ۹ ماه گذشته موجب کاهش درآمد چشمگیر رانندگان تاکسی شده است، ابراز داشت: با افزایش نرخ ارز و جهش قیمت‌ها به‌ویژه در صنعت خودرو که افزایش قیمت قطعات و لوازم یدکی و خدمات سرویس‌دهی را به همراه داشت، تاکسیرانان به‌صورتی بی‌سابقه تحت فشار قرار گرفتند.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: در این بازدید رانندگان تاکسی ضمن بیان مشکلات معیشتی و اقتصادی خویش، از عدم توزیع مناسب و عادلانه لاستیک سهمیه‌ای گلایه‌مند بوده‌اند و هزینه‌های جانبی مانند پرداخت آبونمان ماهانه شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد را از جمله هزینه‌های تحمیلی به این قشر برشمردند.
وی با اشاره به خبر نوسازی ۴۰ هزار دستگاه تاکسی در سطح کشور، گفت: خواسته رانندگان شیرازی مبنی بر کسب سهمیه‌ای قابل توجه برای نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل این کلانشهر و نیز بخشی از آن سهمیه به ناوگان تاکسی‌رانی فرودگاه شهید دستغیب در دستور کار قرار خواهد گرفت.
تذروی عنوان داشت: افزون بر مسائل یادشده، رانندگان خواستار جلوگیری از حضور تاکسی‌های هوشمند در محوطه ایستگاه تاکسیرانی فرودگاه هستند.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز یادآور شد: تاکسی‌های فرودگاه از لحاظ گردشگری و جلب رضایت مسافر اهمیتی ویژه دارند؛ پیگیری نوسازی و تجهیز آن‌ها امری ضروری است که در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از دانا


دیدگاه خود را بنویسید




برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو