پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک مدیران صنعت هوانوردی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 347398 // // //


پیام تبریک مدیران صنعت هوانوردی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی ایران معاون عملیات هوانوردی ، در پیامی جداگانه ، 12 نوامبر ، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفتند .


پیام تبریک مدیران صنعت هوانوردی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی ایران و معاون عملیات هوانوردی ، در پیامی جداگانه ، 12 نوامبر ، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفتند .

*****

پیام تبریک رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی:  کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در پیامی 12 نوامبر، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را به متخصصان و فعالان این عرصه تبریک گفت.

بسمه تعالی

تلاشهای بی وقفه تمامی متخصصان در زنجیره صنعت حمل ونقل هوایی کشور موجب استقامت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر فشارهای ناشی از تحریم های ناجوانمردانه دشمنان شده است و نقش راهبردی متخصصان الکترونیک هواپیمایی بعنوان حلقه ایی از این زنجیر در تأمین امنیت و ایمنی سرویس‌های ناوبری هوایی انکارناپذیر و ستودنی است.

برهمین اساس 12 نوامبر، سالروز جهانی الکترونیک هواپیمایی، فرصتی است برای قدردانی و پاسداشت تلاش های شبانه روزی تمامی متخصصان و فعالان این حوزه از صنعت حمل ونقل هوایی کشور که با پشتکار مثال زدنی خود سهم مهمی در ایجاد آسمانی امن برای پروازهای کشور داشته و خدمات ارزنده ایی در حوزه ایمنی پروازها به مردم عزیز کشورمان ارائه می دهند.
بزرگواران، در مسیر رونق و شکوفایی صنعت هوانوردی کشور، عزمی راسخ و گامی استوار برایتان آرزومندم و سلامتی، تندرستی و توفیقات روزافزونتان را درتداوم خدمت به میهن اسلامی در سایه عنایات حضرت ولیعصر(عج) و تحت رهنمودهای حکیمانه رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

*****

پیام تبریک امیرمکری به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی : رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن 12 نوامبر، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفت.

 سیاوش امیرمکری در این پیام با تاکید بر اینکه سیستم های ارتباطی، ناوبری و نظارتی همیشه در دسترس، دقیق و مطمئن مدیریت ترافیک هوایی نقش راهبردی و مهمی را در برقراری نظام هوانوردی، ایمن، منظم و کارامد ایفا می کند، آورده است: « در این میان اطمینان بخشی از پایداری، قابلیت اعتماد و اطمینان و دقت و صحت کارکرد این سیستم ها به همه ارکان و عناصر سیستم حمل و نقل هوایی و هوانوردی، وظیفه خطیر و حساسی می باشد که به دست با کفایت کارشناسان، مهندسان و متخصصین الکترونیک هواپیمایی صورت می پذیرد.»

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است: « یقینا شرایط و تضییقات ناشی از تحریم های ظالمانه در دسترسی به خدمات و سامانه ها و فناوریهای روز آمد، ایجاب می نماید تا مساعی و تلاشهای متخصصان الکترونیک هواپیمایی کشورمان را بیش از پیش ارج نهاده و قدردان ایشان باشیم.

شایسته است در این روز، از همکارانی که با تخصص و دانش و تلاش شبانه روزی خود توانسته اند کلیه سامانه ها و زیرساخت های سرویس های ترافیک هوایی کشور و ایمنی فرودگاه ها را در شرایط اعمال محدودیت های بین المللی بر علیه کشورمان عملیاتی نگه داشته و به عنوان یکی از اساسی ترین ارکان برقراری امنیت، ایمنی و سلامت پروازها، نقش کلیدی را ایفا نمایند، قدردانی نمود.

اینجانب روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را به کلیه همکاران تبریک عرض نموده و از تلاش های متعهدانه همه متخصصان این حوزه تقدیر و تشکر بعمل آورده و این فرصت را غنیمت شمرده و در ادامه از همه همکاران برای حرکت در مسیر ایمنی پروازها و فرودگاه ها برای شکوفایی بیشتر این حوزه یاری می طلبم. امید است همواره موفق و موید و منشاء خدمات ارزشمند باشید.»

*****

پیام معاون عملیات هوانوردی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی:  معاون عملیات هوانوردی در پیامی فرا رسیدن ۱۲ نوامبر، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفت.
 محمد امیرانی در این پیام با اشاره به شیوع روز افزون ویروس کرونا ارائه خدمات را سخت تر کرده است، آورده است؛ ۱۲ نوامبر سالروز جهانی الکترونیک هواپیمایی ATSEP ، فرصت مغتنمی است تا از خدمات و تلاش های تمامی همکاران متخصص الکترونیک در سراسر کشور قدردانی نماییم. لذا بدینوسیله از مساعی مدیران، کارشناسان و همه پرسنل سختکوش و بی ادعای اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی و ادارات مهندسی الکترونیک فرودگاه های کشور خصوصا در شرایط کنونی که متاسفانه شیوع روز افزون ویروس کرونا در کنار تحریم های ظالمانه شرایط ارائه خدمات را سخت تر کرده است، تشکر و قدردانی نموده و برای شما و خانواده محترمتان، سلامتی، شادکامی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

*****

پیام تبریک مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی ایران به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی: مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی در پیامی، روز جهانی متخصصان الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفت.
سیامک بهنام در بخشی از این پیام آورده است؛ ۱۲ نوامبر که به عنوان روز جهانی پرسنل الکترونیک هواپیمایی ATSEP نامیده شده است، یادآور تلاش ها و زحمات متخصصانی است که با استفاده از دانش و تجربه خود و عشق و علاقه به میهن عزیزمان ایران، نصب، نگهداری و تعمیر سامانه های CNS و تجهیزات کمک بازرسی فرودگاهی در اقصی نقاط کشور را به نحو مطلوب به انجام می رسانند. وی در بخش دیگر پیام بیان داشت: علی رغم شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا به انجام وظایف و ماموریت های سازمانی خود همت گماشته و لحظه ای پا پس نمی کشند. اینجانب ضمن قدردانی از جوانمردی و پایمردی شما عزیزان و ادای احترام به تخصص، دانش و تجربه گرانبهایتان در مقابل خانواده محترمتان که همواره در کنار شما، تمامی سختی ها را تحمل نموده اند سر تعظیم فرود می آورم.
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها ( لینک 1 ) ؛ ( لینک 2 ) ؛ ( لینک3 ) / سازمان هواپیمایی

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین