پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتصاب سرپرست فرودگاه خلیج فارس

تاریخ خبر: // کد خبر: 347439 // // //


انتصاب سرپرست فرودگاه خلیج فارس

با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، وحید فروغی زاد به عنوان سرپرست فرودگاه خلیج فارس منصوب شد.


انتصاب سرپرست فرودگاه خلیج فارس

سیاوش امیرمکری در این ابلاغ اظهار امیدواری کرده است؛ سرپرست جدید فرودگاه خلیج فارس با استفاده کامل از ظرفیت های موجود تمام توان خود را در جهت و تجارب خود را در جهت پیشبرد اهداف شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و برنامه های توسعه منطقه اقتصادی انرژی پارس با تاکید بر اجرای دقیق ماموریت های محول شده بکار برد.

از جمله ماموریت های فروغی زاد در این ابلاغ می توان به استقرار سیستم مدیریت ایمنی و ارتقای سطح خدمات فرودگاهی در جهت پاسداشت حقوق شهروندی مسافران و هماهنگی موثر با شرکت های هواپیمایی و نهادهای حفاظتی- امنیتی و دیگر مجموعه های مرتبط با خدمات فرودگاهی، توسعه کار تیمی، افزایش مهارت ها و بهبود شرایط کاری منابع انسانی متخصص شاغل در فرودگاه عسلویه اشاره کرد.

در این ابلاغ همچنین بر نگهداری اصولی زیرساخت های موجود و بهسازی و رفع نواقص آنها جهت بهره برداری موثر و اقتصادی از ظرفیت های فرودگاهی با رعایت دقیق قوانین و مقررات و هماهنگی کامل با ستاد و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، تعامل موثر با مسوولان ارشد استان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به منظور استفاده از ظرفیت های فراهم شده و پیگیری و اجرای بندهای 7، 6، 4، 2 صورتجلسه 21 مهرماه 1399 فی مابین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با وزارت نفت تاکید شده است.

گفتنی است؛ پیش از این فرشید کلاه کج مدیریت فرودگاه عسلویه را برعهده داشت.

یادآور می شود؛ انتصاب سرپرست جدید فرودگاه عسلویه توسط مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در راستای اجرای واگذاری فرودگاه های تحت تملک وزارت نفت به وزارت راه و شهرسازی(شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران) صورت گرفته است.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو