پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای هواپیمایی معراج در فرودگاه زاهدان

تاریخ خبر: // کد خبر: 347555 // // // // //


افزایش پروازهای هواپیمایی معراج در فرودگاه زاهدان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: بر اساس توافقات صورت گرفته تعداد پروازهای هواپیمایی معراج از ابتدای آذر ماه به حداقل پنج روز در هفته افزایش می یابد.


افزایش پروازهای هواپیمایی معراج در فرودگاه زاهدان

ماندانا زنگنه در نشست با مدیر عامل هواپیمایی معراج و مدیر کل فرودگاه های استان که در دفتر این معاونت برگزار شد، افزود: با توجه به فاصله استان از مرکز کشور وجود پروازهای مستمر لازم و ضروری است.

وی بیان کرد: با افزایش تعداد پروازها در استان، بخش های مختلف از جمله گردشگری و تجارت تقویت می شود و در نتیجه زمینه های توسعه استان فراهم می شود.

زنگنه افزود: با توجه به ظرفیت‌های مختلف استان از جمله مقاصد گردشگری و هم مرزی با کشورهای پاکستان و افغانستان که منجر به تردد تجار، زائران و گردشگران بین این کشورها می شود، شرکت های هواپیمایی مختلفی خواستار فعالیت در استان هستند.

وی ادامه داد: با توجه به بعد مسافت استان و صرفه جویی در زمان و هزینه، از دو ماه گذشته پروازهایی توسط هواپیمایی معراج در استان برقرار شد که طی این برنامه سه روز در هفته ساعت ٢٢ پرواز به زاهدان وارد شده و ساعت ۶ صبح روز بعد به تهران باز می گردد.

زنگنه خاطرنشان کرد: این پرواز ها به دلیل مناسب بودن ساعات ورود و خروج و با توجه به اینکه افراد امکان آن را دارند که برای انجام امورات اداری صبح به تهران رفته و شب به استان بازگردند مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

وی افزود: به همین سبب  شرایط افزایش تعداد این پروازها به پنج روز در هفته مورد مذاکره و بررسی قرار گرفت و توافق لازم در این خصوص حاصل شد و این برنامه از اول آذرماه اجرایی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان ضمن اشاره به اینکه با فراهم شدن شرایط به دنبال راه اندازی خطوط هوایی استان به سایر کشورها هستیم گفت: شرایط باید به گونه‌ای ایجاد شود تا در آینده ای نزدیک شاهد سفر از طریق خطوط هوایی استان به کشورهای همسایه باشیم و در این راستا شرکت هواپیمایی معراج می‌تواند، نقش ایفا کند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو