پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه کاشان به شبکه حمل و نقل هوایی کشور متصل شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 347711 // // //


فرودگاه کاشان به شبکه حمل و نقل هوایی کشور متصل شود

امام‌جمعه کاشان گفت: می‌طلبد امروز با دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی فرودگاه کاشان به شبکه حمل و نقل هوایی کشور متصل شود.


فرودگاه کاشان به شبکه حمل و نقل هوایی کشور متصل شود

حجت‌الاسلام عباسعلی سلیمانی امروز دیدار با وزیر راه و شهرسازی که در مصلی کاشان برگزار شد بابیان اینکه، جدایی بین ملت و دولت وجود ندارد و این دشمن است که دنبال جدایی است، اظهار کرد: شرایط کشور ازلحاظ اقتصادی خاص است؛ در برخی پروژه‌ها اولویت‌بندی وجود داشته باشد تا فرسایشی نشود و به مردم فشار نیاورد که این امر جز وظایف شما وزیران است.

امام‌جمعه کاشان، با اشاره به اینکه، پروژه‌ها اگر به‌نوعی در منظر عمومی حالت تعطیلی پیدا کند آثار منفی پیدا می‌کند، افزود: در کاشان ۸۵ درصد کارها به‌صورت مردمی اداره می‌شود و بخش عظیم از کارهای عمومی شهرستان کاشان دست مردم است

نماینده ولی‌فقیه در کاشان، بابیان اینکه انجمن‌های خیرین کاشانی در حوزه مدرسه‌سازی بالغ‌بر ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: مصلی کاشان را بخش عمده‌اش را مردم کاشان درست کرده‌اند و امیدواریم پروژه‌های نیمه کار در همین فرصت باقی‌مانده دولت به اتمام برسد.

وی در پایان تصریح کرد: می‌طلبد امروز با دستور ویژه وزیر راه و شهرسازی فرودگاه کاشان به فرودگاه کشوری متصل شود؛ تا کی می‌تواند شهرداری با همین درآمد اندک هزینه کادر اینجا را پرداخت کند امروز پرواز نیست اما هزینه روی دوش شهرداری است.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو