پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مجوزهای نهایی احداث فرودگاه نیشابور در حال صدور است

تاریخ خبر: // کد خبر: 347809 // // //


مجوزهای نهایی احداث فرودگاه نیشابور در حال صدور است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی از نهایی شدن صدور مجوزهای احداث فرودگاه نیشابور خبر داد.


مجوزهای نهایی احداث فرودگاه نیشابور در حال صدور است

احسان ارکانی اظهار داشت: پروژه فرودگاه شهرستان نیشابور جزو پروژه‌هایی است که وضعیت آن در حال نهایی شدن است و امیدواریم به نتیجه برسد.نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: سرمایه‌گذار احداث این فرودگاه بخش خصوصی و یک فرد است و رایزنی‌های لازم با وی انجام شده و در تلاش هستیم موانع این امر برطرف شود.

ارکانی بیان کرد: در سفر اخیر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با این سرمایه‌گذار ارتباط گرفته شد و آقای نیکزاد نیز نظر مثبتی روی این پروژه دارند و مجوزهای نهایی این مسئله در حال صدور است.

وی همچنین از اختصاص 400 میلیون تومان اعتبار به دفتر صدا و سیمای نیشابور در جریان سفر اخیر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به نیشابور اشاره کرد و گفت: این مسئله نیز در انتقال اخبار مهم نیشابور در سطح کلان و کشوری اثرگذار خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به اهمیت بالای مسئله گردشگری نیشابور بیان کرد: بازار سرپوش نیشابور بازاری قدیمی است که نیاز به احیاء دارد و سفر اخیر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به نیشابور از این حیث نیز اثرگذار بود زیرا اعتباری 500 میلیون تومانی برای بازسازی و احیاء این بازار اختصاص پیدا کرد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین