پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | یوسفی: مجلس در برابر افزایش غیر قانونی نرخ بلیت هواپیما کوتاه نمی‌آید

تاریخ خبر: // کد خبر: 348160 // // // //


یوسفی: مجلس در برابر افزایش غیر قانونی نرخ بلیت هواپیما کوتاه نمی‌آید

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که از تمام ظرفیت های قانونی خود برای برخورد با افزایش غیر قانونی قیمت بلیت ایرلاین ها استفاده خواهیم کرد.


یوسفی: مجلس در برابر افزایش غیر قانونی نرخ بلیت هواپیما کوتاه نمی‌آید

مجتبی یوسفی ، با انتقاد از عدم بازگشت نرخ ایرلاین ها به نرخ قبل از آبان ماه، بیان کرد: متاسفانه شاهد هستیم بعد از پیگیری های کمیسیون عمران مجلس و برگزاری چندین جلسه با حضور دستگاه های مربوط همچنان نرخ بلیت هواپیما بالا بوده و ایرلاین ها به تخلف خود ادامه می دهند.

وی در ادامه اظهار کرد: بر اساس مصوبه آخرین جلسه کمیسیون عمران مجلس که با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، ایرلاین ها و دفاتر خدماتی و گردشگری برگزار شد باید نرخ بلیت ها به قبل از آبان ماه بازگردد. در آن جلسه صراحتا تاکید شد که افزایش نرخ بلیت ها غیر قانونی بوده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس تصریح کرد: سازمان هواپیمایی کشوری مکلف شد تا با این گران فروشی برخورد کرده و جلوی تخلف را بگیرد. اما بررسی های میدانی نشان می دهد افزایش قیمت ها ادامه داشته و در برخی مسیرها شاهد افزایش ۱۵۰ درصدی نرخ بلیت ها هستیم. بنده با وزیر راه و شهرسازی نیز تلفنی صحبت کرده و این موضوع را متذکر شدم.

یوسفی در پایان تاکید کرد: مجلس در برابر این موضوع کوتاه نمی آید و با برگزاری چند جلسه این موضوع را رها نمی کند. در هفته جاری مجددا این موضوع را در کمیسیون مطرح خواهیم کرد و از تمام ظرفیت های قانونی خود برای برخورد با افزایش غیر قانونی قیمت بلیت ایرلاین ها استفاده خواهیم کرد.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو