پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برگزاری مانور عملیات زمستانی در فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 348375 // // //


برگزاری مانور عملیات زمستانی در فرودگاه مهرآباد

برای افزایش آمادگی و هماهنگی بیشتر نیروهای عملیاتی و خدماتی و در مواجهه با برف و یخبندان مانور عملیات زمستانی فرودگاه مهرآباد برگزار شد.


برگزاری مانور عملیات زمستانی در فرودگاه مهرآباد

ابراهیم مرادی، راهبر فرودگاه با اشاره به اجرای مانور برف‌روبی در فرودگاه مهرآباد، گفت: این فرودگاه برای فصل سرما و بارش با درنظر گرفتن امکانات وتجهیزات لازم وبرنامه ریزی با شرکت های هواپیمایی وهندلینگ کننده ها آماده است.

مرادی افزود: در این مانور مدیران کل دفتر مقررات فرودگاهی، تجهیزات و تسهیلات فرودگاهی و آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما بر روند آمادگی تجهیزات زمستانی وتعامل وهمکاری ارگان های خدمت رسان در فرودگاه مهرآباد نظارت کردند.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: مانور عملیات زمستانی، همه ساله در آستانه فرا رسیدن فصل بارندگی و سرما برای هماهنگی میان واحدهای دخیل و نیز آمادگی برای ایمنسازی پروازها در زمان بارش برف و شرایط نامساعد جوی با به کارگیری تمام امکانات موجود برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مانور در راستای هماهنگی و آمادگی ارگان‌ها به‌صورت نمادین برگزار شده است، عنوان کرد: عملیات برف‌روبی در فرودگاه مهرآباد متشکل از تیم‌های مختلف باند و اپرون و با بهره‌مندی از تجهیزات مختلف نظیر خودروی تیغه برف‌روب، خودروی برف‌روب و خودروی اوره‌پاش و خودروی ناظر بر عملیات برف روبی در ایرساید و لندساید وهمچنین با امکانات وتجهیزات زمستانی هندلینگ کننده ها انجام شد و تمام واحدهای خدمت رسان در سطوح پروازی در کمترین زمان ممکن جهت تخلیه باند وکمک رسانی با تعامل وهمکاری حضور یافتند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو