پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مردم کشور وزیر راه، هواپیمای شخصی دارن!

تاریخ خبر: // کد خبر: 348661 // // //


مردم کشور وزیر راه، هواپیمای شخصی دارن!

مردمی که به سختی و یا قرض کردن ماه را به پایان می‌رسانند و به قول معروف صورتشان را با سیلی سرخ نگه می‌دارند، چطور می‌توانند حتی خواب داشتن هواپیمای شخصی را ببینند. معلوم نیست اسلامی، از کدام مردم حرف می‌زند که این چنین آنها را ترغیب به استفاده از هواپیمای شخصی می‌کند.


مردم کشور وزیر راه، هواپیمای شخصی دارن!

روز گذشته اسلامی، وزیر راه و شهرسازی درباره تاکسی‌های هوایی و راه‌اندازی این حمل ونقل جدید هوایی گفته بود: «بسیاری از فرودگاه‌ها در شهر‌های مختلف هستند که استعداد راه‌اندازی تاکسی هوایی را دارند و مردم می‌توانند با استفاده از هواپیما‌های شخصی خود و با ثبت نام در این طرح از این پروژه استفاده کنند. ساز و کار‌های لازم فراهم شده و مردم می‌توانند از فرودگاه‌هایی که برای هوانوردی عمومی ایجاد شده‌اند استفاده کنند. فعلاً در فرودگاه شهرستان لار این حرکت آغاز شده و در شهر خرم آباد هم فعالیت‌ها کلید خورده است، هر فرودگاهی در شهر‌های کوچک و متوسط این ظرفیت را داشته باشند، می‌توانند از این پروژه استفاده کنند.»

این گفته آقای وزیر نشان از این دارد که از حال و روز این روزهای مردم کاملا بی‌خبر است. مردمی که به سختی و یا قرض کردن ماه را به پایان می‌رسانند و به قول معروف صورتشان را با سیلی سرخ نگه می‌دارند، چطور می‌توانند حتی خواب داشتن هواپیمای شخصی را ببینند. معلوم نیست اسلامی، از کدام مردم حرف می‌زند که این چنین آنها را ترغیب به استفاده از هواپیمای شخصی می‌کند.

دلاوری مجری تلویزیون در یک برنامه زنده این مطلب را گفت: دیروز وزیر راه دولت روحانی گفت: «بسیاری از فرودگاه‌ها در شهرهای مختلف آمادگی راه‌اندازی تاکسی هوایی را دارند و مردم می‌توانند با استفاده از هواپیماهای شخصی‌شان و با نام‌نویسی در این طرح از این پروژه استفاده کنند!!»
این مجری صداوسیما سپس در واکنش به حرف‌های عجیب وزیر راه درباره هواپیماهای شخصی و تاکسی‌های هوایی گفت: آی مردم! با هواپیماهاتون چهارتا مسافر بزنید حداقل پول بنزینش در بیاد!!

واکنش کاربران
حال این گفته وزیر راه و شهرسازی دستمایه طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

– یکی از کاربران در این مورد نوشته است: «نکنه پراید یه دکمه داره که میزنی بال درمیاره میره هوا، بهمون نگفتن کجاست؟! من برم دوباره دفترچه راهنماشو بخونم»

– کاربر دیگری گفته است: «وزیر راه گفته مردم با هواپیماهای شخصیشون میتونن تو پروژه تاکسی هوایی شرکت کنن، چند باری خوندم هنوز نفهمیدم چی‌ شده»

– دیگری نوشت: «بچه‌ها پاشید هواپیما شخصیاتونو گردگیری کنین که وزیر راه گفته بهشون نیاز داره»

– « وزیر راه گفته تاکسی هوایی راه میفته، مردم با هواپیمای شخصیشون تردد کنن. از خرم آبادم شروع میشه! حالا تکلیف من که مسیرم اونوری نمیخوره چیه؟ اصلا به فکر بقیه شهرانیستن»

– «وزیر راه البته اشتباه گفته مردم در اصل منظورش آقازاده هاشون بوده که هواپیمای شخصی دارند! وگرنه که مردم عادی فکر این هستن که چطوری با این وضعیت با خط فقر ده میلیونی چطوری اول ماه رو تا آخر ماه برسونن!»

– «تازه وزیر راه هم اجازه داده با هواپیماهای شخصیمون مسافرکشی کنیم.»

– «طبق گفته وزیر راه، از فردا شاهد پرواز لاکچریای پولدار با هواپیمای شخصیشون تو آسمون‌ شهرهای کشور هستیم»

– «مردم کشور وزیر راه، هواپیمای شخصی دارن!»

– «وزیر راه گفته مردم با هواپیماهای شخصیشون میتونن تو پروژه تاکسی هوایی شرکت کنن، گاهی اوقات اخبار ایران رو که میخونم پیش خودم میگم شاید من دارم تو یه کشور دیگه زندگی میکنم حواسم نیست»

– «یاد حرف علی کریمی افتادم می‌گفت «مای اونا با مای ما فرق داره» کنجکاوم بدونم مردم اونا چه شکلی ان»

– « خداروشکر، هواپیمای شخصیم داشت تو پارکینگ خاک می‌خورد»

منابع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت کبنانیوز / سایت زاگرس / برترین ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو