پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هواپیما‌ها یکی از مکان‌های انتقال کرونا هستند

تاریخ خبر: // کد خبر: 348870 // // //


هواپیما‌ها یکی از مکان‌های انتقال کرونا هستند

نادر توکلی گفت: یکی از اماکن در انتقال ویروس کرونا هواپیما‌ها هستند، اما تاکنون برای شرکت‌های هواپیمایی مصوبه بهداشتی صادر نشده است.


هواپیما‌ها یکی از مکان‌های انتقال کرونا هستند

در پیک کرونا به سر می‌بریم. شهرها بر اساس وضعیت سطح‌بندی شده است و تهران در وضعیت قرمز قرار دارد. این در حالی است که در کشور از هفته گذشته محدودیت‌های کرونایی اعمال شده است. هرچند برخی از اصناف هم این قضیه را چندان جدی نمی‌دانند.

تاکنون برای شرکت‌های هواپیمایی مصوبه بهداشتی صادر نشده است

نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران درباره آخرین اقدامات در زمینه مهار بیماران کرونایی در ترمینال‌ها  و ایرلاین‌ها گفت: هنوز درباره روال اجرایی این قضیه اقدام ویژه‌ای انجام  نشده است.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران افزود: یکی از اماکن برای انتقال ویروس کرونا هواپیماها هستند. تاکنون برای شرکت‌های هواپیمایی مصوبه بهداشتی صادر نشده و هرگونه صحبت در این باره ادعا بوده است. البته هیچ یک از اقدامات مصوبه ستاد را نداشته و فرآیند اجرایی آن به شکل رسمی انجام نشده است.

او درباره اقدامات برای سایر ناوگان‌های مسافربری تصریح کرد: وضعیت مذکور قابل تعمیم به تمامی شرکت‌های مسافربری ریلی، هوایی، زمینی، دریایی و … است.

نیازمند همراهی مردم هستیم

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران درباره اعمال محدودیت‌های کرونایی از هفته گذشته و تاثیر این اقدامات افزود: برای تحقق این مهم به همراهی مردم نیازمند هستیم. هرچند تاکنون شاهد اقدامات و همراه مناسبی از سوی مردم نبودیم.

توکلی تصریح‌کرد: تهران در وضعیت نامناسبی قرار دارد. آمار مرگ‌ومیر و ابتلا به کرونا رو به افزایش است. روزانه حدود 6 هزار نفر بستری می‌شوند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت شعار سال


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو