پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تجهیزات فرودگاهی با استانداردهای جهانی همگام شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 349007 // // //


تجهیزات فرودگاهی با استانداردهای جهانی همگام شد

ارائه خدمات و تولید محصول در حوزه اتوماسیون و تجهیزات فرودگاهی منطبق با استانداردهای جهانی موجب شکل‌گیری یک شرکت دانش‌بنیان شد.


تجهیزات فرودگاهی با استانداردهای جهانی همگام شد

یک شرکت دانش بنیان با به‌کارگیری توان دانشی و تخصصی نیروی انسانی خود، در زمینه اتوماسیون، سیستم‌های انتقال و توزین بار، سیستم درجه بندی صنعتی، تجهیزات فرودگاهی و تولید پل‌های تلسکوپی به صورت بومی فعالیت می‌‌کند.

محمدعلی صدرالدینی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان و فعال در زمینه تولید تجهیزات فرودگاهی اظهار کرد: یکی از محصولات ما، تولید مجموعه‌ای از نقاله‌ها است که با ترکیب مسیر‌های مستقیم و منحنی قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی برای انتقال و سورت مختلف در سطوح متغیر به صورت کاملا هوشمند را داراست.

این فعال فناور بیان کرد: سیستم رباتیک هم محصول بعدی شرکت ما است. این محصول برای حمل بار در مسیر بدون دخالت نیروی انسانی و با امنیت بالا در مدل‌های مختلف قابل استفاده است که طول، عرض، ارتفاع، نوع پوشش و سرعت دستگاه با توجه به نیاز سفارش‌دهنده قابل طراحی و تولید است.

او افزود: این شرکت توانسته سیستم‌های پل‌های انتقال مسافر از ترمینال به هواپیما که پل‌های تلسکوپی نام دارد را به صورت کاملا بومی و برای نخستین بار در فرودگاه بین‌المللی کشور پیاده‌سازی کند. این سیستم شامل مجموعه‌ای از تجهیزات می‌شود که به صورت یک ماشین کاملا اتوماتیک تمامی عملیات‌های انتقال مسافر از ترمینال به هواپیما را انجام می‌دهد.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان تاکید کرد: ما محصولاتی برای بیشتر فرودگاه‌های کشور، ایران‌خودرو و سایپا، شرکت‌های تولیدکننده مواد غذایی، صنایع پشم شیشه و … هم تولید می‌کنیم. این کار ما خروج ارز از کشور را کاهش داده است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو