پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دبستان شرکت فرودگاه ها در استان سیستان و بلوچستان افتتاح می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 349477 // // //


دبستان شرکت فرودگاه ها در استان سیستان و بلوچستان افتتاح می شود

فرمانده بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از افتتاح یک باب مدرسه در استان سیستان و بلوچستان با نام این شرکت در هفته بسیج خبر داد.


دبستان شرکت فرودگاه ها در استان سیستان و بلوچستان افتتاح می شود

بسیج یادگار ماندگار امام خمینی(ره) و میراث گرانبهای اوست و عمق ارادت امام خمینی(ره) به آنها از آنجا موج می زند که فرمود: “بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را، همه مجاهدان، از اولین تا آخرین امضا نموده اند” و اینک ما می خواهیم از کسانی یاد کنیم که جهاد را در جنگ، سیاست، اقتصاد، کار و … همواره مدیریت کرده اند، پس باید گفت آنان این روزها کارشان مدیریت جهادی است و رفتارشان جهاد در مدیریت.
سه مقوله مهم و راهبردی “ماموریت، چشم انداز و ارزش ها” امروز سرلوحه برنامه های بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران قرار گرفته، مقوله هایی که هر کدام می تواند تاثیر بزرگ و قابل توجهی را در پیشرفت، توسعه صنعت هوانوردی و فرودگاهی کشور داشته باشد.
مسعود خواست خدایی فرمانده بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: بسیج فرودگاه ها به عنوان بازوی حمایتی فرودگاه ها در جهت کمک به کارآمدی بیشتر به مجموعه، حل مشکلات و چالش های موجود و توسعه رویکرد اسلامی و مطابق با سیاست های سازمان بسیج و مدیران ارشد شرکت تلاش می کند.
وی با بیان اینکه یکی از ماموریت های ما تشکیل گروه جهادی بنا به درخواست و دستور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها مبنی بر اعزام این گروه جهادی به مناطق محروم کشور بوده است، گفت: با تشکیل این گروه جهادی و اعزام آنان به استان سیستان و بلوچستان، کمک های مومنانه و بسیاری برای مردم محروم این منطقه صورت گرفت.
وی ادامه داد: فعالیت های قابل توجهی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان و نقطه صفر مرزی پاکستان در امور مربوط به عمران، تاسیسات، فرهنگی و پزشکی صورت گرفت به طوریکه با موافقت مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در شهرستان دلقان بخش مرکزی روستای چاه کیچی، یک باب مدرسه 6 کلاسه در دو نوبت پسرانه و دخترانه بازسازی و بهسازی شده که پس از اتمام کار، دبستان به نام شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نامگذاری خواهد شد.
خواست خدایی افزود: پروژه فوق با همکاری و حمایت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، مسئولان استانی، فرماندار، مدیرکل آموزش و پرورش استان و دیگر مسئولان استانی انجام گرفت.
وی از مراحل پایانی این پروژه خبر داد و گفت: در هفته بسیج و با حضور مدیرعامل، مقامات کشوری، استانی و شهرستانی پروژه فوق افتتاح خواهد شد.
فرمانده بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران خاطرنشان کرد: پروژه فوق نقطه عطفی در امر آموزش مناطق محروم است و از محل صرفه جویی مناسبت ها و برنامه ها بوده است و مورد توجه ویژه مقام عالی وزارت راه و شهرسازی نیز قرار گرفته است.
وی در ادامه صحبت های خود به تاسیس و موافقت اصولی مرکز هدایت و حمایت از تحقیقات کاربردی صنعت هوانوردی در جهت جمع آوری هواپیماهای ناتوان از سطح فرودگاه های کشور و استمرار کمک های مومنانه به مناطق محروم اشاره کرد.
وی اظهار داشت: بسیج شرکت فرودگاه ها در افق چشم انداز خود دارای تفکر بسیجی با روحیه مسئولیت پذیری، تلاشگری، خودباوری و امیدواری است.
وی در پایان گفت: ارزش ها در بسیج شرکت فرودگاه ها با ادامه راه امام خمینی(ره) و شهدا، خودکفایی، خودباوری، استقلال، شفافیت در عملکرد، فرهنگ مقاومت، حفظ کرامت انسانی، بهبود مستمر و نوآوری تعبیر می شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو