پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | احتمال خرید بوئینگ 737 مکس توسط خطوط هوایی دلتا

تاریخ خبر: // کد خبر: 349754 // // // //


احتمال خرید بوئینگ 737 مکس توسط خطوط هوایی دلتا

مدیرعامل شرکت هواپیمایی دلتا از احتمال خرید هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس که اخیراً توسط نهادهای نظارتی آمریکا موفق به دریافت مجوز پرواز مجدد شد، خبر داد.


احتمال خرید بوئینگ 737 مکس توسط خطوط هوایی دلتا

اد باستین، مدیرعامل شرکت هواپیمایی دلتا از احتمال خرید هواپیمای بوئینگ 737 مکس که اخیراً توسط نهادهای نظارتی آمریکا موفق به دریافت مجوز پرواز مجدد شد، خبر داد.مدیرعامل دلتا گفت: ما درباره بسیاری از موارد در حال مذاکره با بوئینگ هستیم، هواپیمای مکس نیز شامل آنها می شود.

درصورت اقدام به خرید بوئینگ 737 مکس، این اولین سفارش خطوط هوایی دلتا خواهد بود چرا که قبل از زمین گیر شدن این هواپیما در مارس 2019 پس از دو سقوط مرگبار، این هواپیما را در ناوگان خود نداشته است.

باستین افزود: اگر فرصتی پیش بیاید که ما بتوانیم با دستیابی به هواپیمای مکس احساس خوبی داشته باشیم، در انجام آن تردیدی نخواهیم کرد.

رویترز در ماه اکتبر به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که دلتا از جمله شرکت های هواپیمایی است که بوئینگ برای فروش ده ها جت 737 مکس خود به آنها نزدیک شده است. این هواپیماها برای مشتریانی که از مارس 2019 سفارشات خود را لغو کرده یا ورشکسته شده اند ساخته شده بود.

ایالات متحده روز چهارشنبه ممنوعیت پرواز 20 ماهه بوئینگ 737 مکس را لغو کرد و به بحران ایمنی این هواپیما که باعث شد شهرت بزرگترین صادر کننده این کشور آسیب ببیند و صدها هواپیمای آن زمین گیر شود، پایان داد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو