پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | متجاوزان فرودگاه‌های خود را به روی صهیونیست‌ها گشوده اند

تاریخ خبر: // کد خبر: 350038 // // //


متجاوزان فرودگاه‌های خود را به روی صهیونیست‌ها گشوده اند

نخست وزیر یمن اعلام کرد: کشورهای عضو ائتلاف ضد یمن، فرودگاه‌های ما را بسته اند و فرودگاه‌های خود را به روی رژیم صهیونیستی باز کرده اند و به عادی سازی روابط با آن روی آورده اند.


متجاوزان فرودگاه‌های خود را به روی صهیونیست‌ها گشوده اند

«عبدالعزیز بن حبتور» نخست وزیر یمن اعلام کرد: کشورهای عضو ائتلاف ضد یمن، فرودگاه‌های ما را بسته اند و فرودگاه‌های خود را به روی رژیم صهیونیستی باز کرده اند و به عادی سازی روابط با آن روی آورده اند.

وی بیان کرد: ایستادگی و پیروزی های ملت یمن همچنان مانعی در روند عادی سازی ذلت باری است که اعراب به سوی آن هروله می کنند.

بن حبتور گفت: اداره اطلاع رسانی و تبلیغات جنگ یمن با افتخار، بزرگترین موسسات رسانه ای در دنیا و توان مالی و رسانه ای ائتلاف تحت سرکردگی سعودی ها علیه یمن را به چالش کشیده است.

وی تاکید کرد: ایستادگی پزشکان و مراکز بهداشتی در حمایت از ارتش و کمیته های مردمی یمن نقش به سزایی ایفا می کند و عامل مهمی در پیروزی در نبرد سرنوشت ساز محسوب می شود.

نخست وزیر یمن گفت: به یاری خدا، کرونا را پشت سر گذاشیتم. از تلاش های کادر پزشی که تسلیم وسوسه های دشمن نشدند و به وظیفه انسانی و پزشکی خود در قبال ملت یمن، عمل کردند، تشکر می کنم. دولت با تمام توان در راستای ارائه خدمات بهداشتی به شهروندان در سایه محاصره و جنگ ادامه می دهد.

این در حالی است که ساعتی قبل هم، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن بیان کرد: سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان، ماهیت و حقیقت جنگ علیه یمن و اینکه جنگی آمریکایی-صهیونیستی است، را نمایان می‌سازد. هدف از این سفر مقدمه عادی سازی کامل روابط میان طرفین پس از استقبال سعودی‌ها از گام‌های عادی سای با رژیم صهیونیستی از سوی کشورهای منطقه است. کشورهای متجاوز به یمن و محاصره کننده ملت آن به سوی علنی کردن طرح صهیونیستی حرکت می‌کنند.

عبدالسلام افزود: کشورهای سازشکار، امکانات مادی و نظامی خود را در جنگ علیه ملت یمن گذاشته‌اند تا ماهیت و واقعیت جنگ علیه یمن و اینکه جنگی آمریکایی-صهیونیستی است، آشکار شود.

سخنگوی انصارالله یمن تاکید کرد: آل سعود برخی کشورها را برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تشویق کردند تا گام‌های آنها مقبول جلوه داده شود اما تلاش‌هایشان برای راضی کردن ملت‌های منطقه مبنی بر اینکه آنها حامی مقدسات امت اسلامی هستند را فراموش کرده‌اند. به جای اینکه مکه مکرمه به عنوان قبله مسلمانان و مدینه منوره بیانگر و حامی امت اسلامی در دفاع از آرمانهای اسلامی باشد، کسانی بر این مقدسات حکم می‌رانند که محور و خاستگاه توطئه‌ها ضد اسلام و مسلمانان شده‌اند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو