پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آزمایش ویروس کرونا در مبادی ورودی انگلیس

تاریخ خبر: // کد خبر: 350094 // // //


آزمایش ویروس کرونا در مبادی ورودی انگلیس

دولت انگلیس اعلام کرد با آزمایش ویروس کرونا در مرز‌های این کشور، مسافرانی که آزمایش آنهان منفی باشد، فقط ۵ روز قرنطینه می شوند.


آزمایش ویروس کرونا در مبادی ورودی انگلیس

دولت انگلیس اعلام کرد با آزمایش ویروس کرونا در مرز‌های این کشور، از مسافرانی که دچار همه گیری کووید ۱۹ نشده باشند، خواهد خواست تا به جای ۱۴ روز، خود را ۵ روز قرنطینه کنند.

آزمایش ویروس کرونا که با هزینه مسافران در بنادر، پایانه‌های قطار و فرودگاه‌های انگلیس صورت خواهد گرفت، به “آزمایش آزادی دهنده” (Test to release) مشهور شده و برای صنعت سفر و گردشگری، امیدبخش است.
این آزمایش‌ها از ماه آینده در انگلیس آغاز می‌شود و در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش ویروس کرونا، مسافران فقط باید ۵ روز خود را قرنطینه سازند. دولت انگلیس اعلام کرده است این آزمایش‌ها از ۱۵ دسامبر، ۲۵ آذر ماه آغاز می‌شود، هزینه این آزمایش از ۶۵ تا ۱۲۰ پوند خواهد بود.  همه مسافرانی که با قطار، کشتی یا هواپیما وارد مرز‌های انگلیس می‌شوند، کماکان باید برگ مربوط را تکمیل کنند و اطلاعات درباره محل سکونت خود را در اختیار مقامات بهداشتی قرار دهند. همچنین پس از منفی شدن نتیجه آزمایش کرونا، خود را به مدت ۵ روز قرنطینه سازند. پیش از این دولت‌هایی همچون آلمان و ایسلند، به آزمایش مسافران ورودی به این کشور‌ها پرداخته اند تا مانع ورود ویروس کرونا شوند.

منبع :  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو