پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ممانعت از سفر ۱۵۰ مسافر کرونایی به فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 350306 // // //


ممانعت از سفر ۱۵۰ مسافر کرونایی به فرودگاه

معاون کل وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه امروز ایران در دو جبهه مقابله با کرونا و تحریم می‌جنگد، گفت: راه مقابله با کووید-۱۹ از بیمارستان نمی‌گذرد بلکه رفتار مردم باید تغییر کند.


ممانعت از سفر ۱۵۰ مسافر کرونایی به فرودگاه

ایرج حریرچی صبح امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان قزوین که در محل استانداری قزوین برگزار شد با تاکید بر اینکه سهمگین‌ترین مشکل یه قرن اخیر بنا به مستندات متقن همین بیماری کرونا بوده است اظهار داشت: کشور ایران با دو جبهه مقابله کرونا و تحریم‌ها می‌جنگد و متاسفانه واکسن آنفلو‌انزا که پول آن را پرداخت کرده بودیم به ما تحویل ندادند و پس از مدتی پول بلوکه شده را بدون واکسن به ما تحویل دادند.

وی افزود: مقامات دولتی در سطح کشور، استانداری‌ها در سطح استان‌ها، نیروهای بسیج، نیروهای هلال احمر و داوطلبان مردمی همه و همه در کنار کادر درمان و شرایطی که معیشت مردم به سبب کووید-19 تحت‌الشعاع قرار گرفته به مردم خدمتگذاری می‌کنند.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه روز گذشته 150 نفر از افرادی که تست کرونای آن‌ها مثبت داشتند را از فرودگاه برگردانیم، گفت: مبتلایان به کرونا باید در منزل بمانند و از حضور در مراکز عمومی جلوگیری کنند، طبیعتاً فردی که به فرودگاه آمده ‌برای رسیدن به فرودگاه قطعاً از وسیله نقلیه عمومی استفاده کرده است و در فرودگاه کارت پرواز گرفته اما توسط ما شناسایی شده و برگشتند، اگر مردم خودشان رعایت کنند میزان شیوع به حداقل می‌رسد.

حریرچی ادامه داد: افراد کرونا مثبتی که قرنطینه می‌شوند و درآمد آن چنانی ندارند حتما باید کمک معیشتی دریافت کند لذا لزوم توجه بسیج و گروه‌های جهادی به این اقشار بسیار حائز اهمیت است.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو