پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام ۱۵ سورتی پرواز توسط اورژانس هوایی یزد

تاریخ خبر: // کد خبر: 350338 // // //


انجام ۱۵ سورتی پرواز توسط اورژانس هوایی یزد

رئیس سازمان اورژانس استان یزد از انجام ۱۵ سورتی پرواز به منظور انجام امداد هوایی توسط اورژانس استان یزد در آبان ماه گذشته خبر داد.


انجام ۱۵ سورتی پرواز توسط اورژانس هوایی یزد

احمد دهقان با اشاره به اینکه پایگاه‌های شهری و جاده ای اورژانس استان یزد در آبان ماه گذشته ۸۳۰ ماموریت ترافیکی انجام دادند، اظهار داشت: این حوادث ۷۵۴ مصدوم را راهی بیمارستان کرد.

وی همچنین از فوت هشت نفر در اثر تصادف در معابر شهری و جاده های استان یزد در طول مدت یاد شده خبر داد و افزود: متاسفانه میزان مصدومیت ها و فوتی های حوادث ترافیکی در استان یزد بالاست.

دهقان همچنین آمار بستری های غیرترافیکی که توسط اورژانس در آبان ماه به بیمارستانهای استان یزد منتقل شدند را ۲ هزار و ۵۲۴ نفر اعلام کرد و افزود: متاسفانه ۳۱۲ نفر از این تعداد جان خود را از دست دادند.

وی عنوان کرد: بیشترین آمار بستری های بیمارستانی اورژانس را مربوط به مشکلات حاد تنفسی و کرونا اعلام کرد و گفت: در آبان ماه هزار و ۷۹۷ ماموریت برای کووید ۱۹ و ۵۸۱ ماموریت برای مشکلات تنفسی انجام شده است.

دهقان یادآور شد: بیماری‌های قلبی، سقوط از ارتفاع، مسمومیت و سکته مغزی در رتبه بعدی مراجعات و ماموریت های اورژانس را به خود اختصاص داده است.

رئیس سازمان اورژانس استان یزد همچنین از انجام ۱۵ سورتی پرواز به منظور انجام امداد هوایی توسط اورژانس استان یزد در آبان ماه گذشته خبر داد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو