پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ۱۷ هزار و ۷۱۹ تست کرونا در یک فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 350340 // // //


۱۷ هزار و ۷۱۹ تست کرونا در یک فرودگاه

پس از مبتلا شدن چند پرسنل در بزرگترین ترمینال هوایی شانگهای به ویروس کرونا، مقامات رسمی شهر از مدیر فرودگاه خواستند از تمام کارکنان و مسافران تست کرونا به عمل آورد. در پی مثبت شدن آزمایشات تعدادی از پرسنل، بی‌نظمی سراسر ترمینال را در بر گرفته است.


۱۷ هزار و ۷۱۹ تست کرونا در یک فرودگاه

از همان ابتدای ماه نوامبر تا به امروز تعداد هفت نفر از پرسنل فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودنگ به ویروس کرونا آلوده شده‌اند که متخصصان به منظور مهار زنجیره انتقال ویروس، از مدیر فرودگاه خواسته‌اند از تمام کارکنان خود تست کرونا بگیرد. محل انجام تست در طبقه دوم پارکینگ فرودگاه انجام شد و دولت مسئولیت پرداخت تمام هزینه‌های آن را به عهده گرفت. تصاویر و ویدئوها از فرآیند انجام تست منتشر شد که نشان می‌دهد برخی از افراد به طور کاملاً عمدی، بدون رعایت فاصله اجتماعی، در ترمینال به هم چسبیده‌اند و تعدادی از پرسنل با لباس محافظ نیز در تلاشند از پیشروی افراد به سمت جلو خودداری کنند.

به طور کلی، در روز دوشنبه تعداد ۱۷ هزار و ۷۱۹ تست کرونا در مکان فوق انجام شد که از این تعداد ۱۱ هزار و ۵۴۴ تست منفی بود. البته تاکنون جواب سایر آزمایشات مشخص نشده و هیچ شواهدی مبنی بر مثبت بودن آن‌ها وجود ندارد. جالب است بدانید افرادی که در همان ابتدا تست آن‌ها مثبت شده بود، به تازگی از سفر به آمریکای شمالی برگشته بودند و در حین انجام وظیفه در فرودگاه از ماسک استفاده نکرده بودند. پس از نمایان شدن علائم کرونا در آن‌ها و مثبت شدن تست کرونا، کارشناسان از مدیر فرودگاه خواستند از تمام پرسنل تست کرونا بگیرند که خوشبختانه تا کنون هیچ نتیجه‌ای مثبت اعلام نشده است.

پس از کشف پرسنل مبتلا به ویروس کرونا در شانگهای، تعداد ۱۱ مورد آلوده به بیماری کووید -۱۹ در شهر اعلام شد اما در بررسی‌های بیشتر، هیچ ارتباطی بین پرسنل آلوده فرودگاه و سایر بیماران جدید کرونایی در شانگهای وجود نداشت.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایمنا

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو