پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استمرار خدمت نیروهای عملیاتی شرکت فرودگاه ها کماکان ادامه دارد

تاریخ خبر: // کد خبر: 350788 // // // //


استمرار خدمت نیروهای عملیاتی شرکت فرودگاه ها کماکان ادامه دارد

به دنبال برگزاری جلسه ای با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان، مشاور امور فرودگاهی و تعدادی از مدیران کل ستادی صادر شد حضور نیروهای ستادی و فرودگاهی به صورت بسیار محدود و مطابق مفاد بخشنامه است و نیروهای عملیاتی کماکان بر اساس برنامه فعالیت مستمر خواهند داشت.


استمرار خدمت نیروهای عملیاتی شرکت فرودگاه ها کماکان ادامه دارد

به دنبال برگزاری جلسه ویژه در خصوص نحوه اقدامات مربوط به پیشگیری و مقابله با پاندمی کرونا، بخشنامه ای در خصوص اقدامات و تصمیم های مترتب به تصویب رسید.

بر اساس این بخشنامه که توسط مدیرعامل شرکت امروز (هشتم آذر)  به دنبال برگزاری جلسه ای با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان، مشاور امور فرودگاهی  و تعدادی از مدیران کل ستادی  صادر شد حضور نیروهای ستادی و فرودگاهی به صورت بسیار محدود و مطابق مفاد بخشنامه است و نیروهای عملیاتی کماکان بر اساس برنامه فعالیت مستمر خواهند داشت.

ساعت حضور افراد 9 تا 14 و تمام بازدیدها و ماموریت ها لغو است ودر صورت نیاز عملیاتی و بحرانی با دستور مستقیم  مدیرعامل، معاونت عملیات هوانوردی  و فرودگاهی انجام  خواهد شد.

در این راستا فرودگاه ها با توجه به ذات وظایف محوله  در حوزه فرودگاهی و هوانوردی برای عملیات هم شرایط نرمال و بحرانی باز هستند و نیروهای عملیاتی  کماکان استمرار خدمات را خواهند داشت.  در حوزه اداری با حداقل نیروی اداری با مسوولیت  و تشخیص مدیر فرودگاه با شرایط  on call آمادگی کامل را حفظ کنند و دستورالعمل های صادره از ستاد مدیریت کرونای استان، ستاد بحران و استانداران مد نظر مدیران کل باشد و اقدامات لازم را انجام دهند.

بر اساس مصوبات این جلسه، فرودگاه ها پیش بینی لازم را پس از دریافت اخطاریه های هواشناسی خصوصا در شرایط قرمز و بارش برف برای تامین نیرو ها در وضعیت حضور و on call به عمل آورند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو