پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | یک کنترلر: منتظر اقدام عملی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها هستیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 351126 // // //


یک کنترلر: منتظر اقدام عملی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها هستیم

مقابله مدیران با قبول ویژه بودن این نوع تخصص ها آن قدر پیشرفت کرده است که حتی نیروی انسانی به اندازه لازم در اختیار نیست.


یک کنترلر: منتظر اقدام عملی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها هستیم

  در حالی که چندی پیش کنترلرهای ترافیک هوایی فرودگاه مهرآباد در نامه ای به مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از کمبود تجهیزات و فراوانی ترافیک و احتمال خطرات پیش رو انتقاد کرده‌اند، به تازگی یک کنترلر ترافیک هوایی نیز با تاکید بر این موضوع، گفت: سال هاست که دنبال این هستیم  به مدیران مان و هیئت مدیره و مدیرعامل (شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران) و وزیرمان بفهمانیم بعضی مشاغل همچون کنترلر_ترافیک هوایی ویژه هستند و قابل مقایسه با مشاغل ستادی و حتی برخی از تخصص های عملیاتی نیستند.

ابوالفضل مطیعی این مطلب را در کانال تلگرامی شخصی خود نوشت و افزود: اکنون که به دلیل کرونا اکثر ستادی ها تعطیل شده اند و به جایی هم برنخورده است ولی کنترلرها حتی نمی توانند از مرخصی_استحقاقی شان استفاده کنند و باید سرکارشان باشند.

وی عنوان کرد: یک سؤال، آقایان تا کی می توانید ویژه بودن شغل و حرفه کنترلر ترافیک هوایی را مخفی کنید؟ در بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله و … این کنترلرها هستند که شرایط کاری شان سخت تر می شود.

مطیعی تاکید کرد: این مقابله مدیران با قبول ویژه بودن این نوع تخصص ها آن قدر پیشرفت کرده است که حتی نیروی انسانی به اندازه لازم در اختیار نیست.

این کنترلر گفت: یعنی سالهاست این تیم مدیران که همه کاره شرکت فرودگاه ها هستند تدبیری نکرده اند تا تعداد کنترلرها کاهش پیدا نکند که این اتفاق می توانست مصداق حداقل اهمیت دادن به این حرفه باشد.

وی افزود: پس ما متتظر هستیم تا ببینیم مدیرعامل محترم چه اقدام عملی خواهد کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو