پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حیرت راننده با دیدن یوفوی سیگاری شکل در آسمان + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 351481 // // //


حیرت راننده با دیدن یوفوی سیگاری شکل در آسمان + فیلم

پرواز یوفوی سیگاری شکل در آسمان یکی از ایالت های آمریکا به سوژه رسانه ها تبدیل شد.


حیرت راننده با دیدن یوفوی سیگاری شکل در آسمان + فیلم

یوفو یا همان شیء پرنده ناشناس؛ شاید کمتر کسی در دنیا پیدا شود که این نام را نشنیده باشد. تاکنون تصاویر مختلفی از آن‌ها در سراسر جهان توسط شهروندان عادی تهیه شده است، اما هیچ کس منشأ دقیق آن‌ها را نمی‌داند.

در حالی که برخی این اشیاء پرنده را فناوری پیشرفته برخی کشور‌های جهان قلمداد می‌کنند، برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. این اشیاء پرنده هر چه که باشند، تاکنون کسی نتوانسته روی زمین نشانه‌ای از آن‌ها بیابد و شاید در آینده‌ای نزدیک سرانجام جهانیان منشأ این سفینه‌های درخشان در آسمان را دریابند.

اما به تازگی پرواز یک شی مرموز در آسمان آمریکا خبرساز شده است. یک مرد محلی که در تاریخ ۱۵ نوامبر با خانواده اش در یکی از اتوبان‌های منطقه هالیوود واقع در ایالت فلوریدا در حال رانندگی بود این شی سیگاری شکل را مشاهده کرد. در ویدئویی که این راننده تهیه کرده این شی پرنده با سرعت زیادی در آسمان حرکت می‌کند.

این ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی مورد توجه «اسکات سی. وارینگ»، یوفوشناس مشهور قرار گرفت. او این ویدئو را در وبلاگ خود منتشر و در مورد آن نوشت: «در این ویدئو یک جت مسافربری در خلاف جهتی که این شی پرنده در حال پرواز است دیده شود. این یوفو در فاصله حدود ۱۰۰ متری از کنار جت عبور می‌کند. احتمالا یک فرودگاه در آن نزدیکی است، اما این شی نه بالی دارد و دنباله ای! من مطمئنا رادار‌های فرودگاه این شی را نشان می‌دهند، اما بخاطر موقعیت از آن چشم پوشی می‌کنند، چون خیلی سرشان شلوغ است!»

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو