پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید وزیر راه و شهرسازی بر جوان گرایی در شرکت فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 351941 // // // //


تاکید وزیر راه و شهرسازی بر جوان گرایی در شرکت فرودگاه ها

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مراسم تکریم سعید اکبری عضو سابق هیات مدیره شرکت، بر لزوم جوان گرایی در جایگاه های مدیریتی از سوی وزیر راه و شهرسازی تاکید و از زحمات وی در طول خدمت تشکر و قدردانی کرد.


تاکید وزیر راه و شهرسازی بر جوان گرایی در شرکت فرودگاه ها

مراسم تکریم سعید اکبری عضو سابق هیات مدیره و معارفه محمد امیرانی به عنوان عضو جدید صبح امروز ۱۲ آذر ماه با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیرکل دفتر مدیرعامل و مدیر روابط شرکت و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. سیاوش امیرمکری در این نشست با اشاره به پایان خدمت ارزنده مهندس سعید اکبری و نائل شدن به افتخار بازنشستگی، از ایشان به عنوان فردی خوشنام، همراه، متخصص و متعهد در صنعت حمل و نقل هوایی یاد کرد و گفت: وزیر راه و شهرسازی شناخت خوبی از آقای اکبری داشت که منجر به انتخاب وی به عنوان عضو هیات مدیره در سال ۹۸ شد.

امیرمکری افزود: وی در مدت عضویت هیات مدیره ثابت کرد که به معنای واقعی دلسوز و متعهد به انجام وظیفه بود. مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در ادامه با اشاره به اشراف وزیر راه و شهرسازی به صنعت حمل و نقل هوایی و ارزیابی درست ایشان نسبت به صنعت، تاکید بر جوان گرایی در شرکت از سوی وی را مورد توجه قرار داد. وی از امیرانی به عنوان مدیری خوشفکر، متخصص، با انگیزه، دلسوز و اهل تعامل یاد کرد و اظهار داشت: وی، در به ثمر رسیدن اهداف عملیات هوانوردی نقشی بسیار مهم داشته است. امیرمکری گفت: آقای امیرانی در همراه کردن مجموعه خود، استفاده از توان داخلی، بکارگیری سیستم های نوین و توجه به تکنولوژی کشورهای دیگر و استفاده از توان شرکت های دانش بنیان، موثر عمل کرده است و در به سرانجام رسیدن پروژه مهم و حساس بهسازی برج و اپروچ مهرآباد نقش تاثیرگذاری داشته است. وی از امیرانی به عنوان فردی یاد کرد که همسو با اهداف شرکت گام برداشته و به ویژه در حوزه عملیات هوانوردی مثمرثمر بوده است.

در ادامه این مراسم سعید اکبری عضو سابق هیات مدیره از اعتمادی که به وی طی سال های گذشته و در طول خدمت شد، قدردانی کرد و با بیان اینکه در تمام این سال ها تلاش کردم که بهترین کار را انجام‌ دهم، گفت: همه ما باید تمام ‌همت خود را به کار گیریم تا در کاری که انجام می دهیم جزء نفرات اول باشیم. وی افزود: همیشه باید آهسته و با شیب ملایم مسیر را پیمود تا در صورت مواجهه با خطرات از افتادن واهمه نداشته باشیم و طوری قدم برداریم که در روز آخر سربلند باشیم. اکبری در پایان گفت: در طول ۲۰ ماه گذشته تلاش کردم که بر اساس مسئولیت و اختیارات کارها را انجام دهم و به کشور خدمت کنم. در ادامه نیز محمد امیرانی عضو جدید هیات مدیره از اعتماد وزیر راه و شهرسازی برای سپردن این مسئولیت به وی قدردانی کرد.

وی همچنین از زحمات ارزنده سعید اکبری قدردانی کرد و در توصیف وی گفت: من بسیاز از ایشان آموختم. آقای اکبری به جایگاه ها ارزش می داد و با درایت و با کمال خونسردی کارها را پیش می برد. در ادامه نیز حکم انتصاب محمد امیرانی و حکم بازنشستگی سعید اکبری از سوی امیرمکری به ایشان اعطا شد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو