پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بررسی آخرین وضعیت سلامت کارکنان فرودگاه بندرعباس

تاریخ خبر: // کد خبر: 351957 // // //


بررسی آخرین وضعیت سلامت کارکنان فرودگاه بندرعباس

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان به منظور نظارت بر نحوه رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت سرزده از فرودگاه بین المللی و راه آهن بندرعباس بازدید کرد.


بررسی آخرین وضعیت سلامت کارکنان فرودگاه بندرعباس

نازنین شیبانی تذرجی در این بازدید بر لزوم تشدید نظارت‌ها برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در راه‌آهن و فرودگاه بندرعباس تاکید کرد و بیان داشت: تنها راه برون رفت از این وضعیت، رعایت کامل نکات بهداشتی توسط افراد، نظارت مستمر و بازرسی‌های منظم و جدی گرفتن اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا است.

وی در این بازدید در جریان آخرین وضعیت سلامت کارمندان و همچنین روند بهبود افراد مبتلا به ویروس کرونا قرار گرفت.

شیبانی ، توجه به سلامت کارکنان و مراجعان فرودگاه بین المللی و راه آهن بندرعباس را امری مهم و ضروری دانست و گفت: برنامه ریزی جهت حضور دو سوم پرسنل در محل کار، غربالگری و تب سنجی مستمر کارکنان در هنگام ورود به محل کار و توزیع وسایل حفاظت فردی نظیر ماسک ، دستکش ، مایع ضد عفونی کننده و … به کلیه پرسنل به ویژه کارکنان واحدهایی که در تماس مستقیم با مسافرین اند از مهمترین اقداماتی است که باید در راستای حفظ سلامت پرسنل انجام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی از سوی ادارات یا دستگاه های اجرایی در ابتدا تذکر و در صورت عدم رعایت به صورت قانونی با اداره مربوطه برخورد و به ستاد استانی مقابله با کرونا معرفی خواهد شد.

وی افزود: آموزش و اطلاع رسانی در مورد بیماری کرونا در محیط های فرودگاهی و ترمینال ریلی با نصب بیلبورد، تابلوهای تبلیغاتی، بنر، پوستر، نمایش پیام های بهداشتی در مانیتورهای داخل ترمینال و پخش بروشورهای آموزشی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: این بازدید ها ادامه دارد و مدیران دستگاه های اجرایی مسئول رعایت کلیه دستور العمل های بهداشتی در دستگاه ذیربط خواهند بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان به صورت میدانی، نحوه میکروب زدایی و ضدعفونی هواپیماها و ماشین آلات مستقر در رمپ پروازی قبل از هر پرواز ، ناوگان حمل و نقل عمومی فرودگاه از قبیل ناوگان تاکسیرانی، اتوبوس شرکت واحد ویژه فرودگاه و سرویس های ایاب و ذهاب پرسنل را نیز مورد بازدید و بررسی قرار داد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت قلمنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو