پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی مرکز حمایت از بیماران صعب العلاج و معلولین در فرودگاه پیام

تاریخ خبر: // کد خبر: 352008 // // //


راه اندازی مرکز حمایت از بیماران صعب العلاج و معلولین در فرودگاه پیام

مدیرعامل منطقه ویژه فرودگاه پیام از راه اندازی مرکز نیکوکاری در این مجموعه خبر داد و گفت: در این مرکز سعی داریم در راستای ایجاد اشتغال، حمایت از بیماران صعب العلاج، کمک مالی به نیازمندان و … فعالیت مستمر انجام خواهد شد.


راه اندازی مرکز حمایت از بیماران صعب العلاج و معلولین در فرودگاه پیام

نادر ثناگو مطلق، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام، ضمن گرامیداشت هفته معلولین، گفت: این منطقه علاوه بر اجرای رسالت های ذاتی خود، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل فرودگاه پیام بیان کرد: به همین منظور مرکز نیکوکاری در این منطقه راه اندازی که اشتغال پایدار برای نسل جوان، حمایت از بیماران صعب العلاج، کمک‌های معیشتی، تامین مایحتاج زندگی و جهیزیه نوعروسان از جمله تشکیل مرکز نیکوکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام است.

این مقام مسؤول تصریح کرد: همچنین در راستای مهارت آموزی به افراد جویای کار، طرحی با عنوان ایجاد مرکز کارآفرینی در منطقه با همکاری پیام، کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین در حال برنامه ریزی است که در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

ثناگو مطلق یادآور شد: از دیگر برنامه‌هایی که هم اکنون به صورت جدی در این مرکز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و خیرین در حال انجام است، شناسایی مایحتاج نیازمندان بر اساس فصول سال و تامین آنها است.

وی ادامه داد: به همین منظور و با توجه به بازگشایی مدارس و نیاز دانش آموزان تحت پوشش به وسایل ارتباطی از جمله تبلت، تهیه این قبیل دستگاه‌ها در برنامه‌های این مرکز قرار گرفته است.

وی ادامه داد: توزیع تبلت بین دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت مرحله ای از سوی مرکز نیکوکاری پیام انجام خواهد شد.

ثناگو مطلق عنوان کرد: هچنین با فرارسیدن فصل سرما چندین دستگاه گرمایشی از سوی این مرکز تهیه و در حال توزیع بین نیازمندان است.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو