پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرودگاه خوی،فرودگاه بین‌المللی می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 352102 // // //


فرودگاه خوی،فرودگاه بین‌المللی می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اقدامات لازم برای تکمیل مجوزهای قانونی به منظور تبدیل فرودگاه خوی به مرز هوایی آغاز شده است و به زودی این فرودگاه به فرودگاه بین‌المللی تبدیل می‌شود.


فرودگاه خوی،فرودگاه بین‌المللی می‌شود

 عادل نجف زاده، با اشاره به ظرفیت‌های فرودگاه خوی در منطقه اظهار داشت: وجود مرز رازی خوی به عنوان نزدیکترین مسیر ارتباطی زمینی و ریلی کشور به اروپا و همچنین فرودگاه این شهرستان، ظرفیت‌های ارزشمندی هستند که می‌توانند در توسعه استان و منطقه شمال‌غرب کشور نقش بسزایی ایفا کنند.

وی افزود: بر اساس شرایط ویژه شهرستان خوی و برای تبدیل شدن فرودگاه خوی به سانتر لجستیک حمل و نقل منطقه و نیز با توجه به استعداد بالایی که این شهرستان دارد، با دستور وزیر راه و شهرسازی اقدامات لازم برای تکمیل مجوزهای قانونی به منظور تبدیل فرودگاه خوی به مرز هوایی آغاز شده است و به زودی این فرودگاه به فرودگاه بین المللی تبدیل می‌شود.

همچنین نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس در ادامه با اشاره به روند پیشرفت عملیات تونل جاده خوی به مرز رازی تصریح کرد: خوشبختانه تامین بودجه لازم انجام گرفته و ساخت تونل 500 متری در جاده خوی به رازی در حال انجام است.

وی گفت: هم اکنون عملیات خاکبرداری و تحکیمات تراشه پرتال خروجی به پایان رسیده و ساخت قالب ها در حال انجام و حفاری به زودی انجام می گیرد.

منبع :  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو