پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ورود و خروج موفقیت‌آمیز پهپاد حزب‌الله به مناطق اشغالی

تاریخ خبر: // کد خبر: 352591 // // // //


ورود و خروج موفقیت‌آمیز پهپاد حزب‌الله به مناطق اشغالی

شبکه المنار بعد از انتشار رژه گردان ویژه حزب‌الله، تصاویری از پهپاد حزب‌الله را که با موفقیت به داخل مناطق اشغالی نفوذ کرده و بدون ردیابی و با سلامت کامل به آشیانه خود بازگشته است را نیز پخش کرد تا فاجعه امنیتی رژیم صهیونیستی بیشتر از همیشه سوژه رسانه‌های خبری شود.


ورود و خروج موفقیت‌آمیز پهپاد حزب‌الله به مناطق اشغالی

شبکه المنار لبنان روز جمعه در بخش آخر مستند «رازهای آزاد سازی دوم» تصاویری را پخش کرد که یک پهپاد وابسته به مقاومت لبنان آنها را ضبط کرده بود.این تصاویر توسط پهپاد حزب الله لبنان از مراکز فرماندهی نظامی در منطقه الجلیل و مزارع اشغالی شبعا گرفته شده است.

روزنامه الاخبار لبنان پیشتر گزارش داده بود که در تاریخ ۲۵ اکتبر گذشته ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش بزرگی را تحت عنوان «گلوله کُشنده» برگزار کرد. این رزمایش در نزدیکی مرزهای اراضی اشغالی با لبنان و سوریه برگزار شد.

این روزنامه تأکید کرد: یکی از اهداف اصلی و اساسی برگزاری رزمایش مذکور توسط ارتش رژیم صهیونیستی شبیه سازی جنگی بود که در آن حزب الله متحمل شکست می‌شود. از جمله دیگر اهداف برگزاری این رزمایش، ممانعت از ورود پهپادهای مختلف به آسمان اراضی اشغالی بود.

الاخبار در ادامه مطلب خود آورد: در این گیر و دار بود که یک پهپاد شناسایی متعلق به مقاومت اسلامی حزب الله لبنان در آسمان اراضی اشغالی به قدرت نمایی پرداخت و بر فراز آسمان «الجلیل» در شمال فلسطین اشغالی به پرواز درآمد.

این روزنامه لبنانی در ادامه یادآور شد: ورود پهپاد متعلق به حزب الله لبنان در آسمان منطقه الجلیل در فلسطین اشغالی درحالی اتفاق افتاد که هیچیک از رادارهای ارتش رژیم صهیونیستی علیرغم آماده باش کامل نتوانستند این پهپاد را شناسایی کنند.

الاخبار همچنین عنوان کرد: پهپاد حزب الله لبنان نیز پس از پرواز بر فراز آسمان الجلیل، در سلامت کامل به آشیانه خود در لبنان بازگشت و هیچ اتفاقی برای آن رخ نداد.

مونتاژ و خط تولید پهپادهای پیشرفته توسط حزب الله لبنان

انتشار تصاویری در فضای مجازی از مونتاژ و خط تولید پهپادهای «دلتا»، «ابابیل» و «ام کیو ام» توسط حزب الله لبنان حسابی خبرساز شده است. سید حسن نصرالله در همین خصوص گفت: با این پهپادها به هر جایی دسترسی خواهیم داشت.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر / خبرگزاری صدا وسیما / خبر آنلاین (لینک1) ؛ (لینک 2)


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو