پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به ۵ پرواز در هفته

تاریخ خبر: // کد خبر: 352770 // // //


افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به ۵ پرواز در هفته

مدیر فرودگاه یاسوج از افزایش پروازهای این فرودگاه به ۵ پرواز در هفته خبر داد و گفت: پیگیر اضافه شدن دو روز دیگر نیز هستیم.


افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به ۵ پرواز در هفته

بعد از سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج در روز یکشنبه 29 بهمن ماه 96  و جان باختن 66 مسافر و عوامل پروازی، دیگر آنگونه که باید و شاید رونق به فرودگاه یاسوج برنگشت و البته پیگیری‌های مسئولان و متولیان امر برای افزایش پروازها همچنان ادامه دارد.

علی محسنیان مدیر فرودگاه یاسوج می‌گوید: با پیگیری‌های انجام شده تعداد پروازهای یاسوج به تهران و بالعکس از دو پرواز در هفته به 5 پرواز افزایش می‌یابد که البته پیگیری‌ها برای اضافه شدن دو روز دیگر نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه تا قبل از این فرودگاه یاسوج در روزهای شنبه دوشنبه و چهارشنبه پرواز داشت، عنوان کرد: پرواز در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز به برنامه این فرودگاه اضافه شده است.

محسنیان ابراز کرد: ساعت پرواز‌ در روز‌های شنبه ساعت 11:30 از تهران و 13 و 50 دقیقه از یاسوج، دوشنبه‌ها 12:10 از تهران و 14 و 10 دقیقه از یاسوج، چهارشنبه‌ها ساعت 11:30 از تهران و 13 و 50 دقیقه از یاسوج، پنجشنبه‌ها نیز ساعت 8 و 40 دقیقه از تهران و 10:505 دقیقه از یاسوج،جمعه‌ها نیز ساعت 7 و 50 دقیقه از تهران و ساعت 9 و 55 دقیقه از یاسوج انجام می‌شود.

محسنیان تصریح کرد: استمرار پروازها به استقبال مردم و دستگاه‌های اداری و دولتی استان بستگی خواهد داشت. نخستین پرواز پنجشنبه ها بیستم آذر ماه انجام می شود.

وی با بیان اینکه نخستین پرواز صبح جمعه‌ها 5دی‌ماه از تهران به یاسوج انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: برای برقراری پروزار‌ها در یکشنبه‌ها نیز با شرکت‌های هواپیمایی در حال مذاکره هستیم که در صورت موفقیت اطلاع رسانی می‌شود.

مدیر فرودگاه شهدا یاسوج بیان کرد: برای روزهای یکشنبه و سه شنبه نیز پیگیری‌ها و رایزنی‌ها با سایر شرکت های هواپیمایی ادامه دارد و به محض اینکه به توافق برسیم از طریق رسانه ها به مردم استان اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است که برنامه پروازهای فرودگاه یاسوج از مقصد تهران به یاسوج و بلعکس به شرح زیر است؛

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم/ خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو