پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | وزیر راه خواستار ساماندهی فرودگاه مهرآباد شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 352929 // // // //


وزیر راه خواستار ساماندهی فرودگاه مهرآباد شد

وزیر راه و شهرسازی در مراسم کلنگ زنی احداث مجموعه جدید سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به ساماندهی، بهسازی و ارتقای عملکرد فرودگاه مهرآباد، بر ادامه تحولات و ساماندهی این فرودگاه تاکید کرد.


وزیر راه خواستار ساماندهی فرودگاه مهرآباد شد

 محمد اسلامی در مراسم کلنگ زنی احداث مجموعه جدید سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه ساماندهی، بهسازی و ارتقای عملکرد فرودگاه مهرآباد از مهمترین برنامه‌های در دستور کار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران است بر ادامه تحولات و ساماندهی فرودگاه تاکید کرد.

وی در این مراسم که ۱۶ آذر با حضور تورج دهقان زنگنه، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و سیاوش امیرمکری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد، در سخنانی با تاکید بر اینکه ساماندهی، بهسازی و ارتقای عملکرد فرودگاه مهرآباد از مهمترین برنامه‌های در دستور کار شرکت است، عنوان کرد: امیدواریم برنامه‌ای مدون در این راستا با هدایت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت تدوین شود.

اسلامی با تاکید بر ضرورت ادامه تحولات و ساماندهی فرودگاه مهرآباد گفت: سازمان هواپیمایی کشوری بخش مهم هوانوردی بین‌المللی را در بردارد و باید دارای ساختمانی در شأن باشد. امیدواریم در ساخت مجموعه جدید سازمان شاهد طراحی فاخر، اجرایی زیبا و ساختمانی باکیفیت باشیم.

همچنین در ابتدای این مراسم، سیاوش امیرمکری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی ضمن تبریک روز جهانی هواپیمایی به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و دست‌اندرکاران و کارکنان این حوزه عنوان کرد: کلنگ زنی ساختمان جدید ستادی سازمان هواپیمایی کشوری با موافقت وزیر راه و شهرسازی در راستای طرح توسعه فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود و امیدواریم شاهد افتتاح ساختمانی در خور جایگاه حاکمیتی سازمان به عنوان متولی صنعت هوانوردی کشور باشیم.

امیرمکری تاکید کرد: قرار گرفتن سازمان هواپیمایی کشوری در کنار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در هم افزایی هرچه بیشتر و ارائه خدمات مطلوب‌تر آنها به مردم عزیز کشورمان مؤثر خواهد بود.

 

منبع :  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو