پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مجازات اوبامیانگ به خاطر اعتراض به خوابیدن اجباری کف فرودگاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 353771 // // //


مجازات اوبامیانگ به خاطر اعتراض به خوابیدن اجباری کف فرودگاه

ستاره تیم فوتبال آرسنال به دلیل اظهارات اخیرش در اعتراض به وضعیت او و هم‌تیمی‌هایش در یک بازی خارج از خانه تیم ملی گابن جریمه شد.


مجازات اوبامیانگ به خاطر اعتراض به خوابیدن اجباری کف فرودگاه

 اظهارات پیر امریک اوبامیانگ مهاجم تیم فوتبال آرسنال پیش از بازی ماه گذشته تیم ملی گابن در مرحله انتخابی جام ملت‌های آفریقا برای او مجازاتی 10 هزار دلاری به همراه داشت.

اوبامیانگ و یارانش در تیم ملی گابن برای مصاف با تیم ملی گامبیا به این کشور سفر کرده بودند اما به دلیل خودداری از انجام تست کرونا در بدو ورودشان، مجبور شدند شب را در فرودگاه سپری کنند و کف فرودگاه روی زمین بخوابند. مهاجم آرسنال با انتشاری تصاویری از آن وضعیت در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی، انگشت اتهام را به سمت کنفدراسیون فوتبال قاره آفریقا گرفت و نوشت: آفرین به CAF (کنفدراسیون فوتبال آفریقا). انگار که به دهه 90 برگشته‌ایم. این چیزها انگیزه ما را نمی‌گیرد اما مردم باید بدانند که ما چه وضعیتی داریم و CAF هم باید مسئولیت آن را قبول کند. ما در سال 2020 هستیم و می‌خواهیم که آفریقا پیشرفت کند اما با این سبک، ما هرگز پیشرفت نمی‌کنیم.

اظهارات اوبامیانگ به مذاق کنفدراسیون فوتبال آفریقا خوش نیامده است و آن‌ها را اهانت‌آمیز و پایین آورنده ارزش فوتبال قاره سیاه دانسته است. این سازمان علاوه بر مجازات اوبامیانگ، اتحادیه فوتبال گامبیا را به پرداخت 100 هزار دلار محکوم کرد که نیمی از آن تعلیقی است و در صورت تکرار طی 24 ماه آینده باید پرداخت شود.

منبع :  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو