پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استقرار سه تیم واکنش سریع و امداد هوایی در فرودگاه کرمانشاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 354341 // // //


استقرار سه تیم واکنش سریع و امداد هوایی در فرودگاه کرمانشاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آغاز طرح زمستانی هلال احمر خبر داد و گفت: 450 نفر نیروی هلال احمر در این طرح در آماده‌باش هستند.


استقرار سه تیم واکنش سریع و امداد هوایی در فرودگاه کرمانشاه

دکتر فرزین معتمدی با اشاره به آغاز طرح زمستانی هلال احمر از 20 آذر در کرمانشاه همزمان با سراسر کشور، اظهار کرد: این طرح تا 20 اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه 21 پایگاه امداد جاده‌ای ثابت و سیار و 15 پایگاه شهری در این طرح فعالیت دارند، یادآور شد: در تمام پایگاه‌ها انواع تجهیزات امداد زمستانی، تجهیزات اسکان اضطراری مسافرین، تجهیزات کمک به آبگرفتگی مانند کفکش، موتور آب و … فراهم است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آمادگی 450 نیروی هلال احمر برای طرح زمستانی خبر داد و عنوان کرد: این نیروها در قالب 85 تیم عملیاتی، سه تیم واکنش سریع و تیم امداد هوایی مستقر در فرودگاه کرمانشاه پای کار هستند.

معتمدی خاطرنشان کرد: خودروهای امدادی مانند آرگو نیز آماده شده‌اند و برای امدادرسانی احتمالی در سیلاب نیز قایق‌های موتوری فراهم شده است.

وی عمده حوادث زمستانی را شامل گرفتاری خودروها در برف، حوادث سیلاب، ورود آب به داخل منازل، حوادث کوهستانی، محاصره شدن روستاها در برف و سیلاب و … دانست و تاکید کرد: برای امدادرسانی احتمالی در همه این حوادث آماده هستیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از افراد خواست در این فصل از ترددهای غیرضروری در جاده‌ها خصوصا در روزهای برفی خودداری کنند و گفت: در صورت سفرهای احتمالی نیاز است که افراد لباس گرم، مواد غذایی کافی، زنجیر چرخ و … همراه داشته باشند و از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو اطمینان حاصل کنند.

 

منبع :  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو