پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رایزنی برای صدور مجوز مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی در کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 354389 // // //


رایزنی برای صدور مجوز مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی در کیش

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش از رایزنی با سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور مجوزهای رسمی ایجاد مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی در کیش خبر داد.


رایزنی برای صدور مجوز مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی در کیش

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، علی عرب مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به اینکه پس از مذاکرات ثمر بخش این شرکت برای دریافت مجوز ایجاد مرکز تخصصی آموزش و تفریحات هوایی با سازمان هواپیمایی کشور به زودی این مجوز ها صادر می شود گفت: با ایجاد چنین مجموعه ای، امکان ارائه خدمات آموزشی به علاقمندان پرواز پاراگلایدر و بالن تفریحی، هلیکوپتر و جایروکوپتر و هواپیماهای فوق سبک در نقاط مختلف جزیره مهیا شده و ساکنان و گردشگران نیز می توانند از خدمات تفریحی این مرکز استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش افزود: پرواز با هواپیماهای فوق سبک “ultra light” و همچنین تفریحات هوایی، فرصتی هیجان انگیز و جذاب است که علاقمندان به تفریحات هوایی را ترغیب می کند تا بدون پیش زمینه قبلی لذت پرواز بر فراز آسمان را تجربه کنند.

علی عرب عنوان کرد: راه اندازی این مجموعه آموزشی و تفریحی با استانداردهای جهانی، ضمن ارائه خدمات با قیمت های مناسب ، تجربه ای فراموش نشدنی برای گردشگران است.

لازم به ذکر است علاوه بر توسعه زیرساخت های تفریحی با هدف رونق صنعت گردشگری، توجه به مقوله آموزش و ارتقاء سطح مهارت های فردی درپروازبا هواپیماهای فوق سبک و ارائه گواهینامه های آموزشی معتبرازسوی سازمان هواپیمایی کشوری ازجمله مزیت های مهم ایجاداین مرکز آموزشی و تفریحی درجزیره کیش است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو