پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید معاون حمل و نقل وزیر راه از روند اجرای پروژه‌های فرودگاه جهرم

تاریخ خبر: // کد خبر: 354391 // // //


بازدید معاون حمل و نقل وزیر راه از روند اجرای پروژه‌های فرودگاه جهرم

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از روند اجرایی تکمیل ترمینال جدید و همچنین سطوح پروازی(باند و اپرون) فرودگاه جهرم بازدید کرد.


بازدید معاون حمل و نقل وزیر راه از روند اجرای پروژه‌های فرودگاه جهرم

شهرام آدم نژاد در این بازدید که امروز ۲۲ آذر ماه و با همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه جهرم، مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس و جمعی از مدیران کل استانی انجام شد، روند اجرا و پیشرفت پروژه تکمیل ترمینال و محوطه سازی را مطلوب ارزیابی کرد و بر سرعت بخشیدن در اجرای پروژه بر اساس زمان‌بندی تاکید کرد.

در این بازدید غلامرضا کریم آقائی مدیرکل فرودگاههای استان فارس گزارش کاملی از چگونگی روند اجرا، تکمیل پروژه و محوطه‌سازی ترمینال فرودگاه جهرم ارائه کرد.

وی افزود: پروژه ترمینال فرودگاه جهرم با ۱۵۰۰ مترمربع دارای ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی است و در حال حاضر برخی از تجهیزات ترمینالی تامین و مابقی نیز در مرحله خریداری قرار دارد.

مدیرکل فرودگاههای استان فارس اضافه کرد: پروژه محوطه سازی و ایجاد جاده دسترسی به اپرون به طور همزمان نیز در حال پیگیری است و با تداوم این روند و انجام تعهدات پیمانکار در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از پروژه ها خواهیم بود.

گفتنی است؛ در این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس و رئیس فرودگاه جهرم، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی را همراهی کردند

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین