پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استفاده از پهپاد در طرح راهداری زمستانه‌ی فارس

تاریخ خبر: // کد خبر: 354533 // // // //


استفاده از پهپاد در طرح راهداری زمستانه‌ی فارس

فرمانده انتظامی فارس از آمادگی برای اجرای طرح ترافیک زمستانی با استفاده از پهپادهای با سرعت پروازی بالا خبر داد و گفت: پهبادها آزمایش و جاده‌ها کنترل شده که نتیجه خوبی هم گرفته‌ایم.


استفاده از پهپاد در طرح راهداری زمستانه‌ی فارس

سردار رهام‌بخش حبیبی یکشنبه ٢٣ آذر در آیین آغاز به کار طرح ترافیکی زمستانی پلیس فارس بیان کرد: هلال احمر، اورژانس و راهداری همراهمان پلیس در خدمت رسانی به مردم در این طرح هستند.

او با بیان اینکه هیچ هدفی به جز آسایش و آرامش مردم نداریم، افزود: ما به دنبال ارتقای سلامت و آرامش مردم و خوشحالی و رضایتمندی آنها هستیم.برنامه‌ریزی شده که اگر کسی در برف و باران و سرما دچار حادثه‌ای شود به آنها خدمات رسانی کنیم.

فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: اگر با مردم همراهی می‌کنیم، تذکر و آموزش می‌دهیم برای این است که تجهیزات به همراه داشته باشند و از سلامت و کنترل وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

حبیبی با بیان اینکه امیدواریم شاهد تداوم کاهش تلفات جاده‌ای همچون سال‌های گذشته در فارس باشیم، گفت: امید است شاهد اعلام گزارش آمارهای ترافیکی در شان مردم در ایام پس از اتمام این طرح باشیم، چرا که مردم فارس همواره در طول تاریخ به شکوفایی فرهنگ این استان کمک کرده‌اند.

او با تاکید بر اینکه باید بلد باشیم امنیت مردمی که در کنار ما زندگی می‌کنند را فراهم کنیم، عنوان کرد: متاسفانه آمار بالایی از افرادی که در جاده‌ها حادثه می‌ببینند مقصر شناخته می‌شوند در حالی که باید آسیب‌ها متوجه کسانی باشد که رعایت نمی‌کنند.

فرمانده انتظامی فارس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بالگردهای موجود در استان آمادگی خدمات رسانی و امداد رسانی در فصل زمستان دارند، گفت: تمام پاسگاه‌های فارس در جاده‌ها در حالت آماده باش قرار گرفته‌اند.۲۱ پاسگاه هم در مناطق سردسیر بیش بینی شده و ۶ پایگاه استقراری نیز تنها برای زمستان امسال مجهز شده است.

حبیبی خاطرنشان کرد: اضافه بر نیروهای موجود، ۵٠٠ نیروی دیگر در طرح زمستانی در پلیس راهور، پلیس راه و انتظامی با خودروهای کمکی آموزش داده‌ایم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو