پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اخلال در پروازهای فرودگاه ارومیه به علت مه‌گرفتگی در شهر + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 354592 // // // // //


اخلال در پروازهای فرودگاه ارومیه به علت مه‌گرفتگی در شهر + فیلم

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان ‌غربی گفت: پرواز صبح امروز شرکت هواپیمایی کاسپین به علت مه‌گرفتگی و در نتیجه مناسب نبودن دید افقی نتوانست از تهران به ارومیه پرواز کند و این پرواز لغو شد.


اخلال در پروازهای فرودگاه ارومیه به علت مه‌گرفتگی در شهر + فیلم

محمدعلی قراملکی ، با اشاره به لغو پرواز از تهران به فرودگاه ارومیه اظهار داشت: پرواز صبح امروز شرکت هواپیمایی کاسپین به علت مه‌گرفتگی و در نتیجه مناسب نبودن دید افقی نتوانست از تهران به ارومیه پرواز کند و این پرواز لغو شد.

وی تصریح کرد: پرواز آتا نیز با چهار ساعت تاخیر و زمانی که دید افقی بهبود یافت انجام شد و شامگاه امروز نیز مقرر است تا پروازی به مقصد ارومیه انجام شود و منتظر بهبود شرایط دیده هستیم تا پرواز آسمان انجام شود و در صورت عدم بهبود شرایط، این پرواز لغو خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان ‌غربی در ادامه گفت: همه روزه پروازها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی انجام می‌شود یعنی مسافران با فاصله یک در میان از یکدیگر می‌نشینند و ضدعفونی مستمر هواپیماها نیز انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی باکری مانند پرواز ارومیه -استانبول به طور کامل قطع شده است بیان کرد: دولت ‌های ایران و ترکیه به خاطر کرونا اجازه پرواز نمی‌دهد و پروازها محدود شده است.

قراملکی با اشاره به اینکه در پروازهای داخلی نیز هر روز پنج پرواز بین ارومیه -تهران انجام می‌شود تصریح کرد: پرواز مشهد نیز با توجه به اینکه مسافر اندک بوده و در شرایط کرونایی حرم امام رضا(ع) بسته است از هیچ یک از شرکت‌های هواپیمایی، پرواز مشهد انجام نمی‌شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم / کانال تلگرامی اخبار فرودگاه‌ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو