پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سرویس مبلمان لاکچری از قطعات هواپیماهای بازنشسته!

تاریخ خبر: // کد خبر: 354719 // // //


سرویس مبلمان لاکچری از قطعات هواپیماهای بازنشسته!

شرکت “بوئینگ” قطعات هواپیماهای قدیمی را به شکل سرویس مبلمان در می‌آورد که بین ۵۵۰۰ تا ۱۹۵۰۰ دلار قیمت دارند.


سرویس مبلمان لاکچری از قطعات هواپیماهای بازنشسته!

آیا دلتان برای آن حس آزادی هنگام بلند شدن از زمین با هواپیما تنگ شده است؟ از زمانی که ویروس کرونا جهان را درگیر خود کرده است، بسیاری از ما همین احساس دلتنگی را داریم. اکنون “بوئینگ” در ابتکاری جدید سعی در کاهش این دلتنگی دارد.

این شرکت در حال ساخت و فروش مبلمان ساخته شده از قطعات هواپیماهای بازنشسته است. “بوئینگ” این فروشگاه را “هواپیمایی لوکس” نامیده و این موضوع از قیمت سرویس‌های مبلمان این فروشگاه کاملا پیداست، چرا که از ۵۵۰۰ دلار تا ۱۹۵۰۰ دلار قیمت دارند.

در توضیحات “بوئینگ” آمده است که گران‌ترین مبل این فروشگاه، صندلی جت جنگی فانتوم F-۴ است. این صندلی تاریخچه بسیار جالبی دارد. این صندلی متعلق به یکی از همه کاره‌ترین و بهترین جنگنده‌ها بوده که تاکنون ساخته شده است. این هواپیما بیشینه سرعت بیش از دو برابر سرعت صوت را به ثبت رسانده و تبدیل به سریع‌ترین، بلند پروازترین و طولانی‌ترین پرواز کننده نیروی دریایی ایالات متحده شده است.

اما این صندلی‌ها همه آن چیزی نیستند که در فروشگاه بوئینگ عرضه می‌شود. میزهای بلند ساخته شده از بدنه هواپیمای بازنشسته “بوئینگ ۷۲۷” دارای نقش پرچم آمریکا، بارهای ساخته شده از قطعات موتورهای توربوفن و موارد دیگر نیز در این فروشگاه فروخته می‌شوند.

همه این موارد ظاهری کاملاً خاص دارند و اینگونه به نظر می‌رسد که مستقیماً از هواپیماها خارج شده‌اند، اما این مانع جذابیت آنها نمی‌شود، بلکه برای کلکسیون دارها انتخاب ویژه‌ای محسوب می‌شود. متأسفانه این وسایل برای آنکه خانه‌های افراد طبقه متوسط جامعه را زینت دهند، بسیار گران قیمت هستند.

 

منبع :  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین