پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشف ۵۵۸ کیلو تریاک توسط پلیس فرودگاه مشهد

تاریخ خبر: // کد خبر: 355309 // // //


کشف ۵۵۸ کیلو تریاک توسط پلیس فرودگاه مشهد

فرمانده پلیس فرودگاه‌ها از دستگیری قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر طی عملیات مشترک پلیس فرودگاه مشهد با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تربت حیدریه و کشف ۵۵۸ کیلو گرم تریاک خبر داد.


کشف ۵۵۸ کیلو تریاک توسط پلیس فرودگاه مشهد

سردار حسن مهری با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه مشهد در ادامه روند شناسایی و دستگیری سرشاخه‌های اصلی قاچاقچیان مواد مخدر، موفق به شناسایی اعضای باندی شدند که قصد حمل مواد مخدر به وسیله یک دستگاه اتوبوس از زاهدان به استان خراسان رضوی از مسیر شهرستان تربت حیدریه را داشتند.

وی افزود: با همکاری اطلاعاتی هدفمند، هوشمندانه و دقیق پلیس فرودگاه مشهد و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تربت حیدریه، وسیله نقلیه مورد نظر در محور گناباد شناسایی و در ایست و بازرسی کامه متوقف شد.

سردار مهری ادامه داد: کارشناسان در بازرسی از اتوبوس توقیفی مقدار ۵۵۸ کیلوگرم تریاک که در محفظه دست‌ساز انتهای اتوبوس و همچنین باک گازوئیل اتوبوس جا سازی شده بود کشف و یکی از اعضای اصلی این باند را به همراه راننده اتوبوس دستگیر و برای ادامه رسیدگی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا با قدردانی از تلاش کارکنان پلیس فرودگاه مشهد و کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه برای اجرای این عملیات منسجم و مشترک، بر افزایش همکاری‌های اطلاعاتی و عملیاتی در ناجا تاکید و خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی آحاد مردم و تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها با پلیس برای مبارزه با قاچاقچیان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو