پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز فعالیت فرودگاه جاجرم تا یک سال آینده

تاریخ خبر: // کد خبر: 355539 // // //


آغاز فعالیت فرودگاه جاجرم تا یک سال آینده

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه حمل و نقل یکی از زیربناهای توسعه است، گفت: تلاش می کنیم تا یک سال آینده فرودگاه جاجرم را فعال کنیم.


آغاز فعالیت فرودگاه جاجرم تا یک سال آینده

غلامرضا هوایی شب گذشته در شورای اداری شهرستان جاجرم که در فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: توسعه یک شهرستان و استان از زیربنای حمل‌ونقل آغاز می‌شود بنابراین باید فکری اساسی برای فرودگاه شهرستان جاجرم شود.

معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: تلاش می‌کنیم با کمک کارخانه آلومینا در یک سال آینده فرودگاه فعال شود، زیرا شرکت هواپیمایی آمادگی استفاده از این فرودگاه را دارد و تنها باید زمینه این حضور را فراهم کنیم.

وی با اشاره به جاده میامی به جاجرم به عنوان یکی از جاده‌های اصلی استان افزود: تفاهم‌نامه‌ای با قرارگاه خاتم‌الانبیاء نوشته و کار آغازشده به‌طوری‌که این قرارگاه با آماده‌سازی مقدمات اجرایی این پروژه طی ظرف ۲ سال این جاده مهم را به اتمام می‌رساند.

هوایی به باقی ماندن آسفالت ۸ کیلومتر از جاده جاجرم به امیرآباد اشاره کرد و گفت: تلاش‌ها بر این است تا پایان خردادماه سال آینده این مسیر به‌طور کامل تکمیل شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی همچنین در این جلسه اعلام کرد که پروژه‌های بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی شهرستان جاجرم با تخصیص اعتبار لازم تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو