پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرداخت‌ همه صورت‌حساب‌های پیمانکاران شاغل طرف قرارداد فرودگاه امام خمینی

تاریخ خبر: // کد خبر: 355641 // // //


پرداخت‌ همه صورت‌حساب‌های پیمانکاران شاغل طرف قرارداد فرودگاه امام خمینی

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: با وجود کاهش درآمد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به علت مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، تاکنون همه صورتحساب های پیمانکاران شاغل طرف قرارداد پرداخت شده است.


پرداخت‌ همه صورت‌حساب‌های پیمانکاران شاغل طرف قرارداد فرودگاه امام خمینی

چندی پیش برخی کارکنان یک شرکت پیمانکار در فرودگاه امام خمینی (ره) به این رسانه اعلام کردند که ‌برخی شرکت‌‌های پیمانکار فعال در فرودگاه امام خمینی (ره) طرف قرارداد شرکت شهر فرودگاهی‌، حقوق پرسنل خود را با تأخیرات چند ماهه پرداخت می‌کنند و مدعی هستند چون فرودگاه امام خمینی (ره) پولی به آنها نمی‌دهد، حقوق پرسنل به تأخیر می‌افتد.

برای نمونه تعدادی از کارکنان یکی از این شرکت‌ها در واحد هدایت هواپیماها روی تاکسی‌وی، در نامه‌ای به خبرگزاری فارس، از عدم پرداخت چند ماهه خود گله‌مند بوده و خواستار پیگیری این رسانه‌ شده‌اند.

در این‌باره موضوع را از «مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» پیگیری کردیم و پرسیدیم چه تمهیداتی برای به موقع‌سازی پرداخت‌ها به شرکت‌های پیمانکار انجام شده است؟

محمدمهدی کربلایی در این‌باره گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر عدم پرداخت چند ماهه حقوق کارکنان نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همواره به پیمانکاران شاغل تاکید می‌کند که طبق قرارداد فی مابین نسبت به پرداخت حقوق شاغلان در تاریخ مقرر اقدام کنند و این موضوع توسط ناظران به دقت نظارت می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصریح کرد: با وجود کاهش درآمد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به علت مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا تاکنون همه صورت‌حساب‌های پیمانکاران شاغل طرف قرارداد پرداخت شده و پیمانکاران نیز مکلف به پرداخت حقوق پرسنل خود هستند.

کربلایی اضافه کرد: اما در مورد نامه ارسال شده لازم به توضیح است که انجام امور هدایت هواپیماها بر روی «تاکسی وی» مربوط به شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت‌های هواپیمایی است و شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مسئولیتی در قبال تامین هزینه و پرداخت حقوق آنها ندارد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو