پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشف بیش از ۵۳ میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق توسط پلیس فرودگاه امام

تاریخ خبر: // کد خبر: 355893 // // //


کشف بیش از ۵۳ میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق توسط پلیس فرودگاه امام

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا از کشف بیش از ۵۳ میلیارد ارز و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه امام (ره) و دستگیری ۴ نفر خبر داد.


کشف بیش از ۵۳ میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق توسط پلیس فرودگاه امام

سرهنگ حکمت الله سیمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای پیاده سازی سیاست‌های ابلاغی از سلسله مراتب فرماندهی در خصوص مبارزه جدی با قاچاق حوزه اقتصادی، فرماندهی پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا با برگزاری کلاس‌های متعدد آموزشی برای کارکنان توانسته است گام‌های بسیار مطلوبی برای برقراری امنیت صنعت هوایی خصوصاً مبارزه با قاچاقچیان و سودجویان اقتصادی بردارد.

وی افزود: در این راستا همکاران سخت کوش پلیس فرودگاه امام (ره) در بازرسی از بار همراه ۴ مسافر خروجی به مقصد دوحه مقدار قابل توجهی ارز جمعاً به ارزش ۵۲ میلیارد ریال کشف کردند.

سرهنگ سیمی ادامه داد: همچنین کارکنان پلیس مستقر در گمرک فرودگاه امام (ره) با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از سامانه‌های در اختیار از جمله سامانه کنترلی محموله‌های جاده‌ای موفق شدند حین کنترل محموله‌های خروجی از گمرک، ۲ پالت کالای قاچاق شامل تجهیزات الکترونیکی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف نمایند.

جانشین فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا، برخورد قاطع با قاچاقچیان صنعت هوایی را از اولویت‌های مأموریتی این پلیس برشمرد و خاطرنشان کرد: لازمه کسب موفقیت و پیشبرد اهداف سازمانی در تمامی عرصه‌ها، اهتمام جدی به امر آموزش کارکنان و تجهیز یگان‌های زیر مجموعه به امکانات کمک بازرسی نوین می‌باشد که بحمدالله این پلیس با ارائه آموزش‌های تخصصی به کارکنان و تلاش برای برخورداری از فناوری‌های نوین ضمن تأمین امنیت مطلوب در حوزه سرزمینی همچنان در این خصوص پیشتاز و پیشگام است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین